SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din DÂMBOVIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam S Constantin  GLOD  DB  Adam C Giani Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
2  Alecu V Cristian  BĂLTENI  DB  Alecu C Alessia-Nicola  LICEUL TEORETIC 'ION GHICA' RĂCARI  RĂCARI
3  Alexandru I Steluța  LUDEŞTI  DB  Alexandru C Teodora Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELEȘTI LUDEȘTI  TELEŞTI
4  Alexandru V Loredana  DOICEŞTI  DB  Alexandru A Antonio Natanael  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 DOICEȘTI  DOICEŞTI
5  Alexe P Constantin  GLOD  DB  Alexe C Andreea Antonia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
6  Andrei V Ana-Maria  VLĂSCENI  DB  Andrei V Alessia-Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ POTLOGI  POTLOGI
7  Andronache I Adelin-Corin  DOBRA  DB  Andronache Ac Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PANAIT GEORGESCU' DOBRA  DOBRA
8  Anton V Nicolae  DRĂGĂEŞTI UNGURENI  DB  Anton N Vasile  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂNEȘTI  MĂNEŞTI
9  Anton V Nicolae  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  Gan G Rebeca-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POIANA  POIANA
10  Babaci V Rahela  POTLOGI  DB  Babaci R Alex-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ POTLOGI  POTLOGI
11  Badea F Andrei Ionuț  I. L. CARAGIALE  DB  Badea A Florin Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 I. L. CARAGIALE  I. L. CARAGIALE
12  Badea F Mihaela  PERŞINARI  DB  Badea G Andrei-Rareș  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PERȘINARI  PERŞINARI
13  Badea G Alina  POIANA  DB  Badea M Adriana-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POIANA  POIANA
14  Badoi C Mariana  GHIRDOVENI  DB  Badoi M Ezechiel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 I. L. CARAGIALE  I. L. CARAGIALE
15  Barbu D Valentin Marian  CROITORI  DB  Adam A Iulian Nicolas  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIEȘTI  ULIEŞTI
16  Barbu N Ana-Maria  COPĂCENI  DB  Barbu I Denis-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU CU FLORI  MALU CU FLORI
17  Bazavan G Camelia  POIANA  DB  Bazavan I Eric-Ștefan-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POIANA  POIANA
18  Berendei V Gabriela  FIENI  DB  Timofte C Lăcrămioara-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DIACONU CORESI' FIENI  FIENI
19  Blagu A Mădălina-Mariana  CRÂNGURILE DE JOS  DB  Munteanu G George-Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂTROAIA VALE CRÂNGURILE  PĂTROAIA VALE
20  Bobeică F Horia  MÂNĂSTIOARA  DB  Bobeică H Antonio-Florin  COLEGIUL NAȚIONAL 'VLADIMIR STREINU' GĂEȘTI  GĂEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum