SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din DOLJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Afrem D Lorian-Florin  PERIŞOR  DJ  Afrem L Adriana-Federica  SCOALA GIMNAZIALA 'HENRI COANDA' PERISOR  PERIŞOR
2  Agape Andrea-Atena  GALICEA MARE  DJ  Liuba V Irene-Maria-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA GALICEA MARE  GALICEA MARE
3  Airinei P Puşa-Livia  DOBROTEŞTI  DJ  Duna N Maria-Nicole-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA DOBROTESTI  DOBROTEŞTI
4  Alecu P Ramona  CRAIOVA  DJ  Noana I Maria Erika  SCOALA GIMNAZIALA 'ELENA FARAGO' CRAIOVA  CRAIOVA
5  Alexandru Luminiţa  PODARI  DJ  Perca T Elena-Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA 'CONSTANTIN GHEORGHITA' PODARI  PODARI
6  Almăjanu M Oana-Roxana  BĂILEŞTI  DJ  Almăjanu - Raul-David-Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'AMZA PELLEA' BAILESTI  BĂILEŞTI
7  Andrei G Cătălin Ștefan  UNIREA  DJ  Andrei C Elena Andreea  SCOALA GIMNAZIALA UNIREA  UNIREA
8  Anghel G Eugen  CĂCIULATU  DJ  Anghel E Nicoleta Bianca  SCOALA GIMNAZIALA TERPEZITA  TERPEZIŢA
9  Anghel I Robert-Florin  RAST  DJ  Anghel-Bîzgă R Alex  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. JIENESCU' RAST  RAST
10  Badea Lăcrămioara  BÂRCA  DJ  Badea D Ilie-Luis  LICEUL TEORETIC 'ADRIAN PAUNESCU' BARCA  BÂRCA
11  Badea P Ioana  CÂMPENI  DJ  Badea T Laurențiu-Minel-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA PIELESTI  PIELEŞTI
12  Badea Sorin  BÂRCA  DJ  Badea S Daniela-Ionela  LICEUL TEORETIC 'ADRIAN PAUNESCU' BARCA  BÂRCA
13  Baiaram Cristina  CALAFAT  DJ  Baiaram N Gheorghița-Denisa  SCOALA GIMNAZIALA 'GHEORGHE BRAESCU' CALAFAT  CALAFAT
14  Baiaram N Petre  BISTREŢ  DJ  Baiaram P Argentina-Contesa  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
15  Baiaram N Stela  CLEANOV  DJ  Curte M Ionut  SCOALA GIMNAZIALA CLEANOV  CLEANOV
16  Baiaram-Durac G Zina  GIURGIŢA  DJ  Baiaram G Ionut-Marincea  SCOALA GIMNAZIALA GIURGITA  GIURGIŢA
17  Baraliu Alina  BĂILEŞTI  DJ  Petrişor-Baraliu G Claudio-Marinel  LICEUL TEORETIC 'MIHAI VITEAZUL' BAILESTI  BĂILEŞTI
18  Barbu Viorel  CIUPERCENII NOI  DJ  Barbu Nicușor-Dorinel  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE CARAS' CIUPERCENII NOI  CIUPERCENII NOI
19  Bechir I Ionel  CIUPERCENII NOI  DJ  Bechir I Răzvan-Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE CARAS' CIUPERCENII NOI  CIUPERCENII NOI
20  Belu G Mirela Viorica  DANEŢI  DJ  Belu G Maria Roberta  SCOALA PROFESIONALA DANETI  DANEŢI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum