SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din GORJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albeanu I Teofil  ALUNU  VL  Albeanu T Andrei Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA  ROŞIA DE AMARADIA
2  Anghel I Ion  SOCU  GJ  Anghel I Ionuț Elyass  SCOALA GIMNAZIALA BARBATESTI  BĂRBĂTEŞTI
3  Anghelina V Cristian  PIŞTEŞTII DIN DEAL  GJ  Anghelina C Ion Santiago  SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA  SCOARŢA
4  Apostol I Maria  TÂRGU LOGREŞTI  GJ  Apostol C Carla Ana  SCOALA GIMNAZIALA TARGU-LOGRESTI  TÂRGU LOGREŞTI
5  Betej I Nicușor Alin  STERPOAIA  GJ  Betej N Nicolae Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA  ANINOASA
6  Beuran I Liliana  TÂRGU JIU  GJ  Beuran I Daria Alexia  SCOALA GIMNAZIALA 'ECATERINA TEODOROIU' TG-JIU  TÂRGU JIU
7  Bobleaje C Laura  POIANA  GJ  Bobleaje C Dumitru  LICEUL TEHNOLOGIC TURBUREA  TURBUREA
8  Bobu C Violeta  PIŞTEŞTII DIN DEAL  GJ  Gheorghe D Bogdan Dumitru  SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA  SCOARŢA
9  Bondoc Adriana Elena  TÂRGU JIU  GJ  Bondoc Luca Rafael  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TELESTI  TELEŞTI
10  Bonțoiu C Daniela  TELEŞTI  GJ  Arghir C Maria Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TELESTI  TELEŞTI
11  Borhină N Maria Margareta  POPEŞTI  GJ  Borhină I Cristian Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA TARGU-LOGRESTI  TÂRGU LOGREŞTI
12  Brabete Floarea P Cristinel  ANINIŞU DIN DEAL  GJ  Brabete C Denisa Marilena Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA CARPINIS, CRASNA  CĂRPINIŞ
13  Brebu N Nicoleta  TÂRGU JIU  GJ  Brebu V Giulia Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA 'SF.NICOLAE' TG-JIU  TÂRGU JIU
14  Burlan I Ovidiu Ion  TÂRGU JIU  GJ  Burlan O Ștefania Raisa Maria  LICEUL DE ARTE 'CONSTANTIN BRAILOIU' TG-JIU  TÂRGU JIU
15  Burlica T Elena  NOVACI  GJ  Negru I Sonya Maria  COLEGIUL NATIONAL 'SPIRU HARET' TG-JIU  TÂRGU JIU
16  Butacu E Veronica  POPEŞTI  GJ  Butacu E Luca Roberto  SCOALA GIMNAZIALA TARGU-LOGRESTI  TÂRGU LOGREŞTI
17  Bușe V Maria  DĂNEŞTI  GJ  Bușe A Maria Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DANESTI  DĂNEŞTI
18  Bușoi I Ionela  SAMARINEŞTI  GJ  Bușoi V Vasile Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI  SAMARINEŞTI
19  Bușoi R Rodica  SAMARINEŞTI  GJ  Bușoi M Mihaela Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI  SAMARINEŞTI
20  Băcescu G Dumitru  COLŢEŞTI  GJ  Băcescu D Denis Dumitru  SCOALA GIMNAZIALA HUREZANI  HUREZANI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum