SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din GALAȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei I Viorica  GHIDIGENI  GL  Florea M Marius Evelin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI  GHIDIGENI
2  Aciu P Camelia  GRIVIŢA  GL  Aciu E Taylor Daniel  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA  GRIVIŢA
3  Adăscăliței E Virgil-Enache  TECUCI  GL  Adăscăliței V Andrei Marian  SCOALA GIMNAZIALA 'ION CREANGA', SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI  TĂLPIGI
4  Ali I Simona  MUNICIPIUL GALAŢI  GL  Panait I Ciprian Mihai  SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI  GALAŢI
5  Andone D Nicoleta  CAVADINEŞTI  GL  Andone I Adriana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI  CAVADINEŞTI
6  Andrei C Maricica  BĂNEASA  GL  Andrei M Ionuț-Ciprian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BANEASA  BĂNEASA
7  Andrei I Mihaela  NĂMOLOASA SAT  GL  Andrei S David-Ştefan  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA  NĂMOLOASA
8  Andrei P Daniela-Irina  BĂNEASA  GL  Munteanu D Mariana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BANEASA  BĂNEASA
9  Apopei V Nicoleta  GALAŢI  GL  Apopei B Cristina Andreea  COLEGIUL NATIONAL 'MIHAIL KOGALNICEANU', LOCALITATEA GALATI  GALAŢI
10  Apostol M Mihaela Laura  SLOBOZIA CONACHI  GL  Apostol D Alexandru Daniel  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI  SLOBOZIA CONACHI
11  Arghire G Gelu Cătălin  HĂNŢEŞTI  GL  Arghire G Cătălina Isabela  SCOALA GIMNAZIALA 'NATALIA NEGRU', COMUNA BUCIUMENI  BUCIUMENI
12  Arhire M Elena Gabriela  GHIDIGENI  GL  Arhire I Darya Cristina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI  GHIDIGENI
13  Baeran L Tuța  GHIDIGENI  GL  Baeran V Princesa Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI  GHIDIGENI
14  Balan I Maria-Mariana  COROD  GL  Balan V Ionel  LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD  COROD
15  Balercă I Constanța  MOSCU  GL  Balercă M Elena Mariana  SCOALA GIMNAZIALA 'GRIGORE HAGIU', ORAS TG.BUJOR  TÂRGU BUJOR
16  Banea V Ionica  INDEPENDENŢA  GL  Banea I Gica Rumina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA  INDEPENDENŢA
17  Barbu C Marian  GALAŢI  GL  Barbu M Bogdan-Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAI VITEAZUL', LOCALITATEA GALATI  GALAŢI
18  Barbu N Dumitru  FÂRŢĂNEŞTI  GL  Barbu D Ionela Cristina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI  FÂRŢĂNEŞTI
19  Barbu V Gabriela-Valeria  GALAŢI  GL  -  UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS  MUNICIPIUL GALAŢI
20  Batog G Petrică Costică  GEFU  GL  Batog P Alexandru Sebastian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI  GHIDIGENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum