SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din GIURGIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexe Floarea  BUCŞANI  GR  Alexe Daniela Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCȘANI  BUCŞANI
2  Ana I Catalina Monica  TRESTIENI  GR  Croitoru V Daria Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE LAHOVARY' TRESTIENI  TRESTIENI
3  Beberece P Elena Gabriela  HOTARELE  GR  Bebereche M Denis Florin  LICEUL 'UDRIȘTE NĂSTUREL' HOTARELE  HOTARELE
4  Besliu T Victoria  OGREZENI  GR  Bumbac F Florin-Alin  LICEUL TEHNOLOGIC 'DIMITRIE BOLINTINEANU' BOLINTIN VALE  BOLINTIN-VALE
5  Birleanu C Mariana  CĂMINEASCA  GR  Pirvu P Andra Bianca  ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 CĂMINEASCA  CĂMINEASCA
6  Bostanaru Cornel  UIEŞTI  GR  Bostanaru C Adriana  ȘCOALA PRIMARĂ NR.4 UIEȘTI  UIEŞTI
7  Broboană Ș Laurențiu Florin  LETCA NOUĂ  GR  Broboană L Mihai Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LETCA NOUĂ  LETCA NOUĂ
8  Burada C Elena  SADINA  GR  Burada Diana Gabriela  ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 SADINA  SADINA
9  Burcea Marinela Daniela  RĂSUCENI  GR  Calcan C Luis Mario Lucian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN STĂNCESCU' RĂSUCENI  RĂSUCENI
10  Buștean Dorinel Călin  LETCA VECHE  GR  Buștean D Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 LETCA VECHE  LETCA VECHE
11  Bălan Constantin  HOTARELE  GR  Bălan C Ionela Mariana  LICEUL 'UDRIȘTE NĂSTUREL' HOTARELE  HOTARELE
12  Bălașa I Daniel Marian  GREACA  GR  Bălașa D Adrian Nicusor  LICEUL 'UDRIȘTE NĂSTUREL' HOTARELE  HOTARELE
13  Bălăreanu A Gina-Mirela  IZVOARELE  GR  Bălăreanu G Mario-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 IZVOARELE  IZVOARELE
14  Bătrânache Aurelia  PUTINEIU  GR  Pitulice Andreea Ștefania Viorela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PUTINEIU  PUTINEIU
15  Candoi P Niculina  GIURGIU  GR  Sterie R Robert Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIRCEA CEL BĂTRÂN' GIURGIU  GIURGIU
16  Ceoacă Iuliana Ancuța  HODIVOAIA  GR  Dragne G Nicola Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PUTINEIU  PUTINEIU
17  Cheznoiu Valentin  BUCŞANI  GR  Cheznoiu Stefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCȘANI  BUCŞANI
18  Chindris Valerica  GOLEASCA  GR  Vulpe Stefan Florin  ȘCOALA PRIMARĂ NR.5 GOLEASCA  GOLEASCA
19  Chiriță I Luiza  ADUNAŢII-COPĂCENI  GR  Chiriță C David Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ADUNAȚII COPĂCENI  ADUNAŢII-COPĂCENI
20  Ciobanu C Mircea-Eugen  HOTARELE  GR  Ciobanu M Ionuț-Florin  LICEUL 'UDRIȘTE NĂSTUREL' HOTARELE  HOTARELE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum