SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din HARGHITA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acasandrei M Irina  ORAŞ BĂLAN  HR  Iacob V Nicoleta-Valentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GEO BOGZA' BĂLAN  BĂLAN
2  András M Ildikó  SATU MARE  HR  András V Mónika  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NYIRŐ JÓZSEF' SATU MARE  SATU MARE
3  András Á Szilvia  MUGENI  HR  András L Levente-Dávid  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUGENI  MUGENI
4  André B Attila  LUNCA DE JOS  HR  André A Előd  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY' LUNCA DE JOS  LUNCA DE JOS
5  Antal G Monica-Livia  TOMEŞTI  HR  Antal D Boróka  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BÁLINT VILMOS' TOMEŞTI  TOMEŞTI
6  Arățoaiei G Maricica  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Kecskés I Szilveszter  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
7  Baláz S András  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Baláz A Gábor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
8  Balázs A Emese  MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC  HR  Balázs Á Hunor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'NAGY IMRE' MIERCUREA CIUC  MIERCUREA CIUC
9  Balázs A Margit  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Koncsag G Zsombor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
10  Bardócz T Juliánna  VALEA RECE  HR  Bardocz D Andrea-Ildikó  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY' LUNCA DE JOS  LUNCA DE JOS
11  Bartha G Ibolya  ULIEŞ  HR  Bartha D Bence  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BETHLEN GÁBOR' ODORHEIU SECUIESC  ODORHEIU SECUIESC
12  Becze L Attila-Tivadar  HODOŞA  HR  Becze A Adrian-Florin-Attila  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTU ANDREI' SĂRMAŞ  SĂRMAŞ
13  Bernaschi C Elena  ORAŞ BĂLAN  HR  Bernaschi S Maria-Mădălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GEO BOGZA' BĂLAN  BĂLAN
14  Bertalan P Sándor  CORUND  HR  Bertalan S Eszter  LICEUL TEHNOLOGIC CORUND  CORUND
15  Bilboc G Gabriela  ORAŞ BĂLAN  HR  Bilboc G Anastasia-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GEO BOGZA' BĂLAN  BĂLAN
16  Bogdan A Annamaria  GĂLĂUŢAŞ  HR  Ilyeş D Alexandru Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU GAFTON' GĂLĂUŢAŞ  GĂLĂUŢAŞ
17  Bogos I Angyal  MUJNA  HR  Tifán J Imre  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÁNOS ZSIGMOND' DÂRJIU  DÂRJIU
18  Borbély Á Éva  SÂNCRĂIENI  HR  Borbély É Kristóf-Roland  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VITOS MÓZES' SÂNCRĂIENI  SÂNCRĂIENI
19  Burcsa L Katalin  CORUND  HR  Gábor I Lajos  LICEUL TEHNOLOGIC CORUND  CORUND
20  Bálint G Csilla  DEALU  HR  Bálint I András  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETŐFI SÁNDOR' DEALU  DEALU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum