SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din ILFOV
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Badea Carmen  DRAGOMIREŞTI-DEAL  IF  Badea M Elena-Nicoleta  LICEUL TEHNOLOGIC 'VINTILĂ BRĂTIANU' DRAGOMIREȘTI VALE  DRAGOMIREŞTI-VALE
2  Bratu Florica  CHITILA  IF  Bratu F Denisa Rosalinda  ȘCOALA PRIMARĂ 'ION OLTEANU' CHITILA  CHITILA
3  Burlacu Ionuț  TOFLEA  GL  Burlacu I Mirabela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 FUNDENI - DOBROEȘTI  FUNDENI
4  Bădoi Ionela-Iolanda  DUMITRANA  IF  Bădoi F Alexandra-Iulia  LICEUL TEORETIC 'HORIA HULUBEI' MĂGURELE  MĂGURELE
5  Cebotari Natalia  ROŞU  IF  Cebotari A Melena  LICEUL TEHNOLOGIC 'DOAMNA CHIAJNA' ROȘU  ROŞU
6  Chiru Georgiana  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  Chiru I Ianis-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU ODOBESCU' CHIAJNA  CHIAJNA
7  Constantin Elena  MOARA VLĂSIEI  IF  Anca V Vali-Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOARA VLĂSIEI  MOARA VLĂSIEI
8  Constantin Elena-Roxana  CERNICA  IF  Constantin A Bianca-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CERNICA  CERNICA
9  Constantin Natalia-Vasilica  POPEŞTI LEORDENI  IF  Perianu F Andrei-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN BĂDESCU' POPEȘTI LEORDENI  POPEŞTI LEORDENI
10  Cârtoc Gabriela  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Avram P Rebeca-Jiulia-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 POPEŞTI LEORDENI  POPEŞTI LEORDENI
11  Căldăraru Mariana  CORNETU  IF  Gheorghe R Natalia-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CORNETU  CORNETU
12  Căldăraru Vasile-Marius  CORNETU  IF  Căldăraru V Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CORNETU  CORNETU
13  Danciu Ana-Maria-Claudia  VÂRTEJU  IF  Florea G Alexandru-Nicolas  LICEUL TEORETIC 'HORIA HULUBEI' MĂGURELE  MĂGURELE
14  Dinu Mioara  MOARA VLĂSIEI  IF  Dinu M Horia-Dumitru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOARA VLĂSIEI  MOARA VLĂSIEI
15  Dumbravă Adriana  BERCENI  IF  Dumbravă A Kevin-Florentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BERCENI  BERCENI
16  Fieraru Gherghina  MOGOŞOAIA  IF  Fieraru G Florina-Denisa-Marinela  ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOGOSOAIA  MOGOŞOAIA
17  Floricel Petruța-Ramona  BUFTEA  IF  Pârvu N Denisa-Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BUFTEA  BUFTEA
18  Gâbu Florentina-Camelia  MOGOŞOAIA  IF  Gândac Constantin-Iosif  ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOGOSOAIA  MOGOŞOAIA
19  Haralambie Oltița  MOARA VLĂSIEI  IF  Haralambie I George-Nicușor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOARA VLĂSIEI  MOARA VLĂSIEI
20  Iacob Roxana  VÂRTEJU  IF  -  LICEUL TEORETIC 'HORIA HULUBEI' MĂGURELE  MĂGURELE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum