SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din IALOMIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anghelescu A Constantina Claudia  FETEŞTI-GARĂ  IL  Popovici A Ana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DIMITRIE CANTEMIR' FETESTI  FETEŞTI
2  Așteleanu Lenuța  BUCU  IL  Anton M Costela-Nicoleta  LICEUL PEDAGOGIC 'MATEI BASARAB' SLOBOZIA  SLOBOZIA
3  Baboi G Luminița-Gabriela  SLOBOZIA  IL  Baboi David-Edward  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLOBOZIA  SLOBOZIA
4  Bancu Victorița  ANDRĂŞEŞTI  IL  Vasile M Elvis Radu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN COPOIU' ANDRĂŞEŞTI  ANDRĂŞEŞTI
5  Bica M Manuel  FUNDATA  IL  Bica M Lucian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIEŢI  PERIEŢI
6  Boca Mariana  MOVILA  IL  Boca I Laurenţiu Marcel  LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI  FETEŞTI
7  Bud I Cornelia  MOVILA  IL  Mincu Eduard Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PLATONEŞTI  PLATONEŞTI
8  Buzea N Iuliana  VALEA CIORII  IL  Axinte I Cosmin-Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA CIORII  VALEA CIORII
9  Băjenaru Constantin Cristian  FETEŞTI  IL  Băjenaru C Leonard Cosmin  LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI  FETEŞTI
10  Băjănaru I Georgeta Iuliana  RĂSIMNICEA  IL  Băjănaru N Ianis Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂDULEŞTI  BRAZII
11  Chindea Mariana  SLOBOZIA  IL  Ionica L Larisa Georgiana  LICEUL DE ARTE 'IONEL PERLEA' SLOBOZIA  SLOBOZIA
12  Chioibasu N Ana  MILOŞEŞTI  IL  Chioibasu C Maria Izabela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MILOŞEŞTI  MILOŞEŞTI
13  Ciocănea I Iuliana  SLOBOZIA  IL  Ciocănea Eduard-Ionuț-Samuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLOBOZIA  SLOBOZIA
14  Costache V Victor  AXINTELE  IL  Costache V Luca Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ROMAN IALOMIŢEANUL' AXINTELE  AXINTELE
15  David I Iuliana Georgiana  URZICENI  IL  Matei M Nicoleta Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU ODOBESCU' URZICENI  URZICENI
16  Drezaliu Nicolae Mihail  ANDRĂŞEŞTI  IL  Vișan - Andrei Eugen  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN COPOIU' ANDRĂŞEŞTI  ANDRĂŞEŞTI
17  Florea G Camelia  GÂRBOVI  IL  Badea V Denisa-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVI  GÂRBOVI
18  Ghiță Vergina  ANDRĂŞEŞTI  IL  Ghiță V Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN COPOIU' ANDRĂŞEŞTI  ANDRĂŞEŞTI
19  Hrizea G Neculai  MOVILIŢA  IL  Hrizea N Mădălina Claudia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MOVILIŢA  MOVILIŢA
20  Iacob E Nicoleta-Georgiana  MALTEZI  IL  Ioniță I Paul-David  ŞCOALA PRIMARĂ STELNICA-ŞC.GIM.MALTEZI  STELNICA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum