SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din IAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei M Florin-Ciprian  DELENI  IS  Ababei F Codruț-Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
2  Acatrinei V Iuliana-Teofana  LITENI  IS  Acatrinei N Alina-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, LITENI  LITENI
3  Achirei G Luminița  MIRONEASA  IS  Achirei V Costel Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MIRONEASA  MIRONEASA
4  Aconstantinesi M Mihaela  MOGOŞEŞTI  IS  Andrei D Sorin-Alin  ȘCOALA PROFESIONALĂ, MOGOSESTI  MOGOŞEŞTI
5  Agache F Elena-Anca  DELENI  IS  Agache C Bianca-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
6  Agachi D Ingrid Bianca  FRĂSULENI  IS  Agachi I Alina Irina Patricia  ȘCOALA PROFESIONALĂ 'IONEL TEODOREANU', VICTORIA  VICTORIA
7  Agafiței I Carmen-Mihaela  DELENI  IS  Agafiței M Nicoleta-Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
8  Agheorghesei G Ana-Maria  VOINEŞTI  IS  Agheorghesei G Cezar-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOANID ROMANESCU', VOINEŞTI  VOINEŞTI
9  Aiojoaei D Viorica  OŢELENI  IS  Adam G Denisa-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, OŢELENI  OŢELENI
10  Alexandru G Elena  FORĂŞTI  IS  Rusu M Cătălin  ȘCOALA PROFESIONALĂ, GROPNIŢA  GROPNIŢA
11  Alexandruc V Mioara  MĂDÂRJAC  IS  Smeu D Carlos-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MĂDÂRJAC  MĂDÂRJAC
12  Alungulesei Gheorghe  COARNELE CAPREI  IS  Alungulesei Marian Sebastian  ȘCOALA PROFESIONALĂ, COARNELE CAPREI  COARNELE CAPREI
13  Amoșiesei P Maria  STICLĂRIA  IS  Amoșiesei D Dumitru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, STICLĂRIA  STICLĂRIA
14  Andrei D Ramona  IAŞI  IS  Achiri C Consuela-Gabriela  LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII 'GHEORGHE MÂRZESCU', IAŞI  IAŞI
15  Andriesei M Elena  PAŞCANI  IS  Prăjescu E Eduard-Ștefan  LICEUL TEORETIC 'MIRON COSTIN', PAŞCANI  PAŞCANI
16  Andrieș V Viorica  SCOBINŢI  IS  Iftode Ana Ștefana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SCOBINŢI  SCOBINŢI
17  Anghel Anișoara Roza  CRUCEA  IS  Sandu V Vasile Matei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CRUCEA  CRUCEA
18  Antighin A Stefan  OPRIŞENI  IS  Antighin S Ana-Alesia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ŢUŢORA  ŢUŢORA
19  Antonaș C Costel  COZIA  IS  Antonaș C Constantin Octavian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COSTULENI  COSTULENI
20  Antonaș G Mirela  COZIA  IS  Antonaș D Roberta Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COSTULENI  COSTULENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum