SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din MEHEDINȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Amza Dora Mihaela  CĂZĂNEŞTI  MH  Stoichița Vlăduț Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI  CĂZĂNEŞTI
2  Antonescu P Petru Adrian  EŞELNIŢA  MH  Antonescu P Adriana Stefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA  EŞELNIŢA
3  Bacica Cristian  GÂRLA MARE  MH  Bacica Mihaela Adina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRLA MARE  GÂRLA MARE
4  Badea I Victoria Ionela  CERNEŢI  MH  Băran A Adrian Georgian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CERNEŢI  CERNEŢI
5  Balaci B Corina  CORCOVA  MH  Balaci C Nicoleta-Melania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORCOVA  CORCOVA
6  Baldovin G Nicu  PLOPI  MH  Baldovin N Alexandra-Nicoleta  ȘCOALA PRIMARĂ PLOPI  PLOPI
7  Barstan M Isaura-Cenușereasa  PLOPI  MH  Barstan I Andreea-Iasmina-Alexandra  ȘCOALA PRIMARĂ PLOPI  PLOPI
8  Bezergheanu C Mariana Stefania  DUDAŞU  MH  Bezergheanu C Gyulia Daiana  ŞCOALA PRIMARĂ DUDAŞU  DUDAŞU
9  Blendea Vasile  CĂZĂNEŞTI  MH  Blendea Maria Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI  CĂZĂNEŞTI
10  Blujdea V Elena  VRANCEA  MH  Bălan R Ianis Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BURILA MARE  BURILA MARE
11  Boengiu Camelia Cristina  VRATA  MH  Boengiu S Mario Silviu Stefanita  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRATA  VRATA
12  Bolboașe Eugen  CĂZĂNEŞTI  MH  Bolboașe Nicușor Adelin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI  CĂZĂNEŞTI
13  Bolboașe Lidia  CĂZĂNEŞTI  MH  Bolboașe Daria Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI  CĂZĂNEŞTI
14  Bolboșescu Gheorghe  CĂZĂNEŞTI  MH  Bolboșescu G Denisa Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI  CĂZĂNEŞTI
15  Bonculescu Vasilica  SCĂPĂU  MH  El Gharbi M Sara  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL  DEVESEL
16  Bozgan Adi Elena  AURORA  MH  Nicolae A Andrea Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AURORA  AURORA
17  Bratu Camelia  CERNEŢI  MH  Bratu G Anda Georgioana  LICEUL DE ARTE 'I.ȘT.PAULIAN'  DROBETA-TURNU SEVERIN
18  Breazu C Cristina Doinita  CERNEŢI  MH  Breazu R Denis Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CERNEŢI  CERNEŢI
19  Bufanu V Viorel  PÂRLAGELE  MH  Bufanu V Ramona Gabriela Violeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂLVĂNEȘTI  BÂLVĂNEŞTI
20  Burtăverde A Aurelian  DROBETA-TURNU SEVERIN  MH  Burtăverde A Victor Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum