SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acatrinei N Sorin  BORŞA  MM  Acatrinei S Florin Onisim  SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 BORSA  BORŞA
2  Achim M Paul-Alin  ASUAJU DE SUS  MM  -  LICEUL TEORETIC 'GEORGE POP DE BASESTI' ULMENI  ULMENI
3  Alecse M Marius  BAIA SPRIE  MM  Alecse M Anitta-Anișoara  SCOALA GIMNAZIALA BAIA SPRIE  BAIA SPRIE
4  Andreica P Ileana  VĂLENI  MM  Andreica G Alexandru-Petrică  SCOALA GIMNAZIALA VASILE BERCI CALINESTI  CĂLINEŞTI
5  Anisoreac D Vasile  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Anisoreac V Vasile-Kroka  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
6  Ardelean A Estera-Angela  COLTĂU  MM  Ardelean A Angela  SCOALA GIMNAZIALA 'PETOFI SANDOR' COLTAU  COLTĂU
7  Ardelean I Ioan  DRAGOMIREŞTI  MM  Ardelean I Claudiu Dorel  SCOALA GIMNAZIALA 'LIVIU REBREANU' DRAGOMIRESTI  DRAGOMIREŞTI
8  Ardelean I Maria  CRASNA VIŞEULUI  MM  Rad F Maricica  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
9  Ardelean R Raluca  TOHAT  MM  -  LICEUL TEORETIC 'GEORGE POP DE BASESTI' ULMENI  ULMENI
10  Ardelean S Claudia Irmo  ŞOMCUŢA MARE  MM  Ardelean V Alina Vasilica  LICEUL TEORETIC 'IOAN BUTEANU' SOMCUTA MARE  ŞOMCUŢA MARE
11  Argyelan G Nita  CRASNA VIŞEULUI  MM  Argyelan G Ionela-Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
12  Avram I Ribana Ingrid  LĂPUŞEL  MM  Sandor B Mayra Jasmine  SCOALA GIMNAZIALA RECEA  RECEA
13  Babonyi D Ioana  SLĂTIOARA  MM  Babonyi P Ionita Florentina  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STRAMTURA  STRÂMTURA
14  Baciu G Flavius Emanuel  BOGDAN VODĂ  MM  Baciu F Robert Fabian  SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA  BOGDAN VODĂ
15  Bartha A Adina Iuliana  BAIA MARE  MM  Bartha A Gina Timea  SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 BAIA MARE  BAIA MARE
16  Bejera G Marioara-Lenuta  CRASNA VIŞEULUI  MM  Kosan I Marioara-Lenuta  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
17  Bejera I Nicu  CRASNA VIŞEULUI  MM  Bejera N Andrei-Nicusor  SCOALA GIMNAZIALA CRASNA VISEULUI  CRASNA VIŞEULUI
18  Benzar I Ana  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Benzar I Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
19  Benzar I Ilie  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Benzar I Daniel  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
20  Benzar V Maria  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Benzar V Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum