SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din MUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam P Gabriella  TÎRGU MUREŞ  MS  Adam George-Antonio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 TÎRGU MUREȘ  TÎRGU MUREŞ
2  Adam Ș Ana Maria  SUBCETATE  HR  Adam A Gabriela Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA BRADULUI  LUNCA BRADULUI
3  Bako I Iosif  SÂNCRAIU DE MUREŞ  MS  Bako I Cornelia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNCRAIU DE MUREŞ  SÂNCRAIU DE MUREŞ
4  Bakos F Timea  LUNCA MUREŞULUI  MS  Bakos T Abigel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PALKO ATTILA' ALUNIȘ  ALUNIŞ
5  Bakó B Melinda  SÂMBRIAŞ  MS  Bakó A Áron  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRES KALMAN' SÂMBRIAŞ  SÂMBRIAŞ
6  Banc T Ovidiu  ALUNIŞ  MS  Banc O Darius Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PALKO ATTILA' ALUNIȘ  ALUNIŞ
7  Banciu F Flavius-Călin  DEAJ  MS  Banciu F Laurenţiu-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEAJ  DEAJ
8  Barabaş G Alin Gheorghe  SASCHIZ  MS  Sandu A Ioan Paul  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION DACIAN' SASCHIZ  SASCHIZ
9  Baranka L Péter  VOIVODENI  MS  Baranka P Ecaterina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOIVODENI  VOIVODENI
10  Bidi I Alexandra  NADEŞ  MS  Ciurar V Narcisa-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NADEȘ  NADEŞ
11  Bidi N Ilie Nicolae  SASCHIZ  MS  Bidi I Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION DACIAN' SASCHIZ  SASCHIZ
12  Bidi V Viorel Claudiu  SASCHIZ  MS  Bidi V Antonia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION DACIAN' SASCHIZ  SASCHIZ
13  Biro C Ilona  ŞĂULIA  MS  Ghiurca M Marius-Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘĂULIA  ŞĂULIA
14  Bogdan D Dionisie  BOIU  MS  Bogdan D Carmen  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALBEȘTI  ALBEŞTI
15  Bogos A Erika  COROISÂNMĂRTIN  MS  Ivan I Larisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROISÂNMĂRTIN  COROISÂNMĂRTIN
16  Bogățan G Denisa-Loredana  TÂRNĂVENI  MS  Bogățan T Lorena-Teodora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AVRAM IANCU' TÂRNĂVENI  TÂRNĂVENI
17  Boldi R Ildiko  SÂNCRAIU DE MUREŞ  MS  Bako R Ildiko Beata  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNCRAIU DE MUREŞ  SÂNCRAIU DE MUREŞ
18  Borz I Corina-Mihela  ŞĂULIA  MS  Borz V Emil-Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘĂULIA  ŞĂULIA
19  Buciuman A Andreea-Teodora  CLUJ-NAPOCA  CJ  -  UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE  MUNICIPIUL TÎRGU MUREŞ
20  Casian G Ana-Mirela  GĂNEŞTI  MS  Casian S Bianca-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'FOGARASI SAMUEL' GĂNEŞTI  GĂNEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum