SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din NEAMȚ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aanei Ioan  VÂNĂTORI-NEAMŢ  NT  Aanei I Ionela-Miruna  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ  VÂNĂTORI-NEAMŢ
2  Ababei C Ioan  CĂCIULEŞTI  NT  Ababei I Delia-Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. GHEORGHE DUMITREASA', COMUNA GIROV  GIROV
3  Abalintoaie L Petru  SAGNA  NT  Abalintoaie P Andra-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA  SAGNA
4  Acsinie G Mihaela  VÂNĂTORI-NEAMŢ  NT  Acsinie M Sara  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ  VÂNĂTORI-NEAMŢ
5  Adăscăliței C Ana Maria  MAGAZIA  NT  Bulmău I Alexandra-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI  MAGAZIA
6  Ailenei Petruţa  BORLEŞTI  NT  Ailenei C Oana-Ştefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI  BORLEŞTI
7  Aionesei Ana Mirela  CEAHLĂU  NT  Aionesei Teodora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GRIGORE UNGUREANU', COMUNA CEAHLĂU  CEAHLĂU
8  Albu T Andreea Elena  VĂDURELE  NT  Albu G Sofia Elena  ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN  VADURI
9  Anghelache T Gabriela  CURECHIŞTEA  NT  Vîrlan S Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
10  Aniței N Vasile  FRUNZENI  NT  Aniței V Ana-Isaura  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA  COSTIŞA
11  Antoce F Anca-Gabriela  BUHUŞI  BC  Toma I Cosmin-Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
12  Anton I Gheorghe  PIATRA-NEAMŢ  NT  Anton G Nicu Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DANIELA CUCIUC', MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ  PIATRA-NEAMŢ
13  Aparaschivei V Carmen Mihaela  VĂDURELE  NT  Burlacu V Cosmina Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN  BISTRIŢA
14  Apetri A Costel  POIENARI  NT  Apetri C Ioana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI  POIENARI
15  Apetroaiei P Alina  CRĂCĂOANI  NT  Apetroaiei G Diego Fernando  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI  MAGAZIA
16  Archip G Mihaela-Ionela  ŢIBUCANI  NT  Archip A Mihăiță-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. VASILE GHERASIM', COMUNA ȚIBUCANI  ŢIBUCANI
17  Ardeleanu V Lăcrămioara  POIENARI  NT  Ardeleanu C Ana-Maria-Diana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI  POIENARI
18  Armanu Mariana  BORLEŞTI  NT  Armanu Ionuţ-Narcis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI  BORLEŞTI
19  Arseni C Ramona-Nicoleta  TIMIŞEŞTI  NT  Arseni P Valentina-Francesca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI  TIMIŞEŞTI
20  Asiminei N Mariana  PĂSTRĂVENI  NT  Asiminei V Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI  PĂSTRĂVENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum