SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din OLT
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aguridan G Victoria Denisa  ORLEA NOUĂ  OT  Aguridan S Ionut David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA PADINII  GURA PADINII
2  Aprodu T Lucian  TIA MARE  OT  Aprodu L Leonide Milian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LEONIDA MARINEANU' TIA MARE  TIA MARE
3  Barbieru M Iulian  STREJEŞTII DE SUS  OT  Barbieru I Adrian Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STREJEȘTII DE JOS  STREJEŞTI
4  Barbu G Pompiliu Marian  COMANCA  OT  Barbu P Ianis Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESELU  DEVESELU
5  Barbu Ionela Catalina  OBOGA  OT  Riglietti C Angela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBOGA  OBOGA
6  Bila B Liviu  BRASTAVĂŢU  OT  Bila L Erika Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRASTAVĂȚU  BRASTAVĂŢU
7  Bratu I Jan-Iulian  ORAŞ SEGARCEA  DJ  Bratu J Ianis Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACAL  CARACAL
8  Brozban I Ionuţ-Aurel  OSICA DE JOS  OT  Brozban I Angelo-Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOS  OSICA DE JOS
9  Brozban Sofia-Georgiana  STUDINIŢA  OT  Brozban S Ștefania-Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STUDINA  STUDINA
10  Bucaleţ M Coenelia Cristina  CARACAL  OT  Bucaleţ S Maria Lucia  LICEUL TEORETIC 'IONIȚĂ ASAN' CARACAL  CARACAL
11  Buga R Cristina Gabriela  DOBRUN  OT  Buga C Ciprian Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRUN  DOBRUN
12  Burghiu V Gheorghița Giorgiana  BUCINIŞU  OT  Burghiu C Nicolae Aurelian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCINIȘU  BUCINIŞU
13  Busneriu P Georgiana  SPRÂNCENATA  OT  Busneriu Dana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIESPEȘTI  SPRÂNCENATA
14  Buteșteanu F Ioana-Carmen  CÂMPU MARE  OT  Anghel G Darius-Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROTEASA  DOBROTEASA
15  Băduţ I Lucian-Victor  OSICA DE JOS  OT  Băduţ L Adina-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOS  OSICA DE JOS
16  Băduţ Ş Ion  OSICA DE JOS  OT  Băduţ I Irina-Ştefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOS  OSICA DE JOS
17  Băluță I Xenia Marinela  BUCINIŞU  OT  Dana A Florina Aurelia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCINIȘU  BUCINIŞU
18  Bărbuț G Florin  IZVOARELE  OT  Bărbuț F Andreea-Bianca  LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE  IZVOARELE
19  Cazacu I Tatiana Felicia  CÂRLOGANI  OT  Cazacu P Bianca Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÂRLOGANI  CÂRLOGANI
20  Cerbu N Georgeta  POTOPINU  OT  Cerbu C Mircea Damian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROSLOVENI  DOBROSLOVENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum