SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din PRAHOVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexandrescu C Mihaela  STREJNICU  PH  Alexandrescu G Denis-Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STREJNICU, COMUNA TÂRGȘORUL VECHI  STREJNICU
2  Alexe G Nicoleta  APOSTOLACHE  PH  Alexe M Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA APOSTOLACHE  APOSTOLACHE
3  Alexe V Ștefania-Tamara  CORNU DE JOS  PH  Stancu-Sabău A Fabio-Ștefan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI  DRĂGĂNEŞTI
4  Anastasescu C Puiu  SINAIA  PH  Anastasescu P Bianca-Larisa  COLEGIUL 'MIHAIL CANTACUZINO', ORAȘUL SINAIA  SINAIA
5  Andrei V Larisa Florentina  ŞOIMARI  PH  Andrei A Laurentiu Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MINERVA ALEXANDRESCU' COMUNA ȘOIMARI  ŞOIMARI
6  Angelescu D Georgeta Petruța  MĂNECIU-UNGURENI  PH  Angelescu G Adrian Nicolae  COLEGIUL 'FERDINAND I', COMUNA MĂNECIU  MĂNECIU-UNGURENI
7  Anghel I Claudia Adriana  DRAJNA DE JOS  PH  Anghel V Nicoleta Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PLATON MOCANU', SAT DRAJNA DE JOS, COMUNA DRAJNA  DRAJNA DE JOS
8  Anton Alin Florin  CÂMPINA  PH  Anton A Andrei Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CÂMPINEANU', MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
9  Apostolescu Mirela Mădălina  MUNICIPIUL PLOIEŞTI  PH  Apostolescu L Sergiu Christian  COLEGIUL DE ARTĂ 'CARMEN SYLVA', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
10  Baba M Răzvan-Marius  LIPĂNEŞTI  PH  -  COLEGIUL 'SPIRU HARET', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
11  Badulescu J Mihaela  SCORŢENI  PH  Badulescu M Maria-Rebeca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SCORȚENI  SCORŢENI
12  Bazarca Maria  BĂICOI  PH  Bazarca N Andreea-Rebeca  COLEGIUL ECONOMIC 'VIRGIL MADGEARU', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
13  Bejan E Ramona Beatrice  PUCHENII MARI  PH  Bejan R Daniela Maria Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PUCHENII MARI  PUCHENII MARI
14  Bivol G Elena-Mihaela  PLAIU CÂMPINEI  PH  Bivol E Mihai-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘOTRILE  ŞOTRILE
15  Boian I Ioan  CÂMPINA  PH  Boian I Sabina Cristina Denisa  LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC, MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
16  Boian Lidia  CÂMPINA  PH  Miu S Andreea-Denisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CÂMPINEANU', MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
17  Bondăreț M Viorel  MĂRGINENII DE JOS  PH  Bondăreț V Iuliana Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÂRG  MĂRGINENII DE JOS
18  Bors M Elena Oana  ŞOIMARI  PH  Andrei E Maria Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MINERVA ALEXANDRESCU' COMUNA ȘOIMARI  ŞOIMARI
19  Brebeanu M Ioana Mirela  BĂNEŞTI  PH  Poșchină I Luca Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU IOAN CUZA', MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
20  Bulai Maria Loredana  CÂMPINA  PH  Bulai I Denis-Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CÂMPINEANU', MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum