SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din SIBIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Antal K Karol  METIŞ  SB  Antal K Andrada-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI  MIHĂILENI
2  Ardel Angela  BRATEIU  SB  Tocu N Genoveva Angela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
3  Ardel I Iacob Adrian  BRATEIU  SB  Ardel I Iacob Adrian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
4  Armenci Elena Diamanta  BRATEIU  SB  Armenci Sonia Denisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
5  Aslau M Alexandra  CÂRŢIŞOARA  SB  Aslau Anastasia Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'BADEA CÎRŢAN' CÂRŢIŞOARA  CÂRŢIŞOARA
6  Aslau O Bianca  CÂRŢIŞOARA  SB  Aslau D Dumitru-Vladut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'BADEA CÎRŢAN' CÂRŢIŞOARA  CÂRŢIŞOARA
7  Augutin V Anamaria  DAIA  SB  Augustin - Ovidiu-Ilie  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROŞIA  ROŞIA
8  Avram I Anca Simona  VĂRD  SB  Avram I Soraia Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CHIRPĂR  CHIRPĂR
9  Baboiu C Ligia Constantina  LASLEA  SB  Baboiu T Traian Nicolas  ŞCOALA GIMNAZIALĂ LASLEA  LASLEA
10  Baciu I Gabriela Daniela  MUNICIPIUL SIBIU  SB  Baciu A Petra Nicola  COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC 'ANDREI ŞAGUNA' SIBIU  SIBIU
11  Banenki I Ioana  RĂVĂŞEL  SB  Pop A Denis Adrian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI  MIHĂILENI
12  Bertea V Elena  BIERTAN  SB  Bertea Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BIERTAN  BIERTAN
13  Bica Emilia Maria  BRATEIU  SB  Bica Kalman Costel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
14  Bidi E Daniel Nicolae  MOARDĂŞ  SB  Bidi D Emilia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI  MIHĂILENI
15  Bidi E Emil  MOARDĂŞ  SB  Bidi E Emil Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI  MIHĂILENI
16  Birla Diana Maria  SĂSĂUŞ  SB  Gherghel I Florin Ioan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CHIRPĂR  CHIRPĂR
17  Biro A Alexandra  BOIAN  SB  Biro N Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BAZNA  BAZNA
18  Bocicor M Alina  RĂVĂŞEL  SB  Zămăcău M Mihaela Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI  MIHĂILENI
19  Boian Teofil  BRATEIU  SB  Boian T Tomas Teofil  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
20  Boldijar G Ana Maria  RICHIŞ  SB  Boldijar G Darius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BIERTAN  BIERTAN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum