SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din SĂLAJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexa T Monica Claudia  SÂNCRAIU ALMAŞULUI  SJ  Alexa Claudia Ștefana  LICEUL TEHNOLOGIC 'MIHAI VITEAZUL' ZALĂU  ZALĂU
2  Berki T Nicoleta Ramona  BOGDANA  SJ  Negrea D Robert Darius  ȘCOALA PRIMARĂ BOGDANA  BOGDANA
3  Bican D Marian-Cristian  STÂRCIU  SJ  Bican M Darius-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂRCIU  STÂRCIU
4  Bojan G Florin  CHIEŞD  SJ  Bojan F Delia-Ariana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
5  Boroş I Ramona  MOTIŞ  SJ  Boroş C Dean-Moise  ȘCOALA PRIMARĂ 'GHEORGHE ȘINCAI' MOTIȘ  MOTIŞ
6  Boroş V Ancuţa-Lăcrămioara  MOTIŞ  SJ  Boroş V Laura-Romelia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANDREI MUREȘANU' CEHU SILVANIEI  CEHU SILVANIEI
7  Boroş V Paula-Alexandra  MOTIŞ  SJ  Boroş M Carlos-Mircea  ȘCOALA PRIMARĂ 'GHEORGHE ȘINCAI' MOTIȘ  MOTIŞ
8  Budai G Estera  ZALNOC  SJ  Budai - Claudiu Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ȘINCAI' BOBOTA  BOBOTA
9  Chereș A Andrei-Marius  SURDUC  SJ  Chereș A Andrei-Marcel  LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC  SURDUC
10  Cheța Ionela-Loredana  TIHĂU  SJ  Cheța C Raul-Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC  SURDUC
11  Chețe Vasile  CRISTOLŢEL  SJ  Chețe V Alexandru-Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC  SURDUC
12  Chiș I Dorel  BIC  SJ  Chiș D Liliana-Denisa-Adriana  COLEGIUL NAȚIONAL 'SIMION BĂRNUȚIU' ȘIMLEU SILVANIEI  ŞIMLEU SILVANIEI
13  Cobzaș P Elisabeta  BOBOTA  SJ  Cobzaș F Rahela-Elisabeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE ȘINCAI' BOBOTA  BOBOTA
14  Cormoș V Olga-Maria  ALUNIŞ  SJ  Suson M David-Romeo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AVRAM IANCU' ALUNIȘ  ALUNIŞ
15  Costea C Mariana Emilia  SÂRBI  SJ  Costea I Emilia Ioana  ȘCOALA PROFESIONALĂ SÂG  SÂG
16  Csalanos I Maria-Magdalena  HOROATU CRASNEI  SJ  Costișor D Daniel-Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOROATU CRASNEI  HOROATU CRASNEI
17  Călăuz V Voichiţa Lenuţa  DOBRIN  SJ  Călăuz V Bogdan Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DOBRIN  DOBRIN
18  Debreczeni I Csilla-Ilona  DEJA  SJ  Debreczeni R Róbert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DEJA  DEJA
19  Drăghici P Alina-Sanda  CHIEŞD  SJ  Lingurar D Petruț-Rareș  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
20  Farcaș I Cristina-Ramona  HIDA  SJ  Farcaș S Samuel  LICEUL TEHNOLOGIC 'LIVIU REBREANU' HIDA  HIDA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum