SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din SATU MARE
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ardelean I Nicoleta  IRINA  SM  Ardelean D Luca Alehandro  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IRINA  IRINA
2  Balas F Samanta  DINDEŞTI  SM  Balas S Sandor Mozes  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID  ANDRID
3  Balog B Bela  PIR  SM  Balog B Bela-Patrik  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
4  Balog Iuliana  ANDRID  SM  Balog N Norbert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
5  Balog M Alexandru-Andrei  PIR  SM  Balog A Alex  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
6  Balog V Anna-Maria-Izaura  PIRU NOU  SM  Balog N Nicolae-Mark  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
7  Balogh A Claudia Renata  ANDRID  SM  Lakatos B Bobi  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID  ANDRID
8  Balogh I Emilia  ANDRID  SM  Balogh - Melissa Ildiko  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID  ANDRID
9  Berchi G Mihaela  STÂNA  SM  Reizmives B Louis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND  SOCOND
10  Bodonea L Maria Liciana  CĂUAŞ  SM  Bodonea N Nicoleta Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂUAȘ  CĂUAŞ
11  Boros Miklos  IRINA  SM  Boros M Izolda Maribel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IRINA  IRINA
12  Caragea S Maria-Isabela  CAREI  SM  Caragea G Gheorghe-Sebastian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE LUCACIU' CAREI  CAREI
13  Ciocoiu I Irina Elena  MICULA  SM  Ciocoiu C Abel Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GELLERT SANDOR' MICULA  MICULA
14  Cristea V Valentina  NEGREŞTI-OAŞ  SM  Cristea V Daniela Valentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NEGREȘTI OAȘ  NEGREŞTI-OAŞ
15  Dallos S Erzsebet  RESIGHEA  SM  Dallos O Krisztina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCOLT  PIŞCOLT
16  Dan V Maria Angelica  TURŢ  SM  Dan V Vlad Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' TURȚ  TURŢ
17  Dano I Boris  MEDIEŞU AURIT  SM  Dano D Ruben Emanuel  LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE  SATU MARE
18  Daroczi D David-Boby  PIR  SM  Daroczi D Diana-Patricia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIR  PIR
19  Drăguşin Loredana Cristina  TURŢ  SM  Drăguşin L Leonardo David  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' TURȚ  TURŢ
20  Dula A Timea  GHIRIŞA  SM  Dula C Natalia-Timea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VIOREL SALAGEAN' BELTIUG  BELTIUG
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum