SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din SUCEAVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam C Maria  GARA  SV  Adam I Marius-Alessandro  COLEGIUL ECONOMIC 'DIMITRIE CANTEMIR' SUCEAVA  SUCEAVA
2  Aga G Gheorghe  IZVOARELE SUCEVEI  SV  Aga G Gheorghe  SCOALA GIMNAZIALA 'ION AFLOREI' IZVOARELE SUCEVEI  IZVOARELE SUCEVEI
3  Aghițoaie N Doina  DUMBRĂVENI  SV  Aghițoaie P Lenuța Alina  LICEUL TEHNOLOGIC 'MIHAI EMINESCU' DUMBRAVENI  DUMBRĂVENI
4  Aioanei I Giorgiana  PREUTEŞTI  SV  Aioanei V Cristian Vasile  SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI  PREUTEŞTI
5  Aioanei P Stelian  FÂNTÂNA MARE  SV  Aioanei S Maria-Magdalena  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MUCELEANU' FANTANA MARE  FÂNTÂNA MARE
6  Aioanei Ş Ştefănica  BAIA  SV  Aghiţei F Florin-Iulian  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MUCELEANU' FANTANA MARE  FÂNTÂNA MARE
7  Albu M Mihaela-Maria  ŢOLEŞTI  SV  Lupuşoară C Cristina-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA ONICENI  ONICENI
8  Andrei I Claudiu  SĂRIŞOR  SV  Andrei C Silviu  SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI  NEAGRA ŞARULUI
9  Andrici P Florica Alina  SIMINICEA  SV  Andrici L Constantin Nalexandru  SCOALA GIMNAZIALA SIMINICEA  SIMINICEA
10  Andrișan D Nicu Ioan  FRĂTĂUŢII VECHI  SV  Andrișan N Lavinia Luminița  SCOALA GIMNAZIALA FRATAUTII VECHI  FRĂTĂUŢII VECHI
11  Anheliuc M Nicoleta  NEGOSTINA  SV  Anheliuc I Robert Marian  SCOALA GIMNAZIALA BALCAUTI  BĂLCĂUŢI
12  Anițoaii I Ștefan  BROŞTENI  SV  Anițoaii Ș Ștefania-Andreea  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAI NANU' BROSTENI  BROŞTENI
13  Antemie S Angela Maria  FRĂTĂUŢII VECHI  SV  Hrișcă P Paul Constantin  SCOALA GIMNAZIALA FRATAUTII VECHI  FRĂTĂUŢII VECHI
14  Antoce I Lenuța  BROŞTENI  SV  Antoce D Lucas-Ștefan  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAI NANU' BROSTENI  BROŞTENI
15  Antrop T Mihaela  HORODNIC DE SUS  SV  Antrop G Radu-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
16  Atitienei I Angelica  CÂMPULUNG MOLDOVENESC  SV  Perri M Franco Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA 'BOGDAN VODA' CAMPULUNG MOLDOVENESC  CÂMPULUNG MOLDOVENESC
17  Avram L Otilia Lăcrămioara  BĂDEUŢI  SV  Rascol Alexandru Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA MILISAUTI  MILIŞĂUŢI
18  Azoiței I Tudor  VALEA POIENEI  SV  Azoiței T Alexandra-Elena  LICEUL TEHNOLOGIC 'OLTEA DOAMNA' DOLHASCA  DOLHASCA
19  Badalache G Nicoleta  PREUTEŞTI  SV  Badalache N Denisa-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI  PREUTEŞTI
20  Balahura G Ionela Aina  VATRA MOLDOVIŢEI  SV  Balahura A Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA VATRA MOLDOVITEI  VATRA MOLDOVIŢEI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum