SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din TULCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexe M Valentin  CRIŞAN  TL  Alexe V Claudiu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRIŞAN  CRIŞAN
2  Anani A Andreea  CARCALIU  TL  Anani A Yasemine Delia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE BANEA' MĂCIN  MĂCIN
3  Asimov T Iuliana  GRECI  TL  Haralambie V Anamaria-Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
4  Baciu G Violeta  NIFON  TL  Baciu I Lavinia Cristiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HAMCEARCA  HAMCEARCA
5  Boală N Vasilica  GRECI  TL  Boală I Georgiana-Ștefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
6  Bonţoi Săndica  VALEA TEILOR  TL  Bonţoi Yannis-Răzvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU' VALEA TEILOR  VALEA TEILOR
7  Camburu M Monica  GRECI  TL  Camburu V Alexandra-Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
8  Canalaș P Vasilica-Mihaela  GRECI  TL  Canalaș - Valentin-Antonio  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
9  Chirilă M Frusina  GRECI  TL  Chirilă - Roza-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
10  Chirițoiu D Cristina  GRECI  TL  Chirițoiu V Florentina-Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
11  Chiselev M Cornel  CRIŞAN  TL  Chiselev C Adela-Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRIŞAN  CRIŞAN
12  Cioran G Toader  GRECI  TL  Cioran T Gabriel-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
13  Ciurea M Elena  BALABANCEA  TL  Ciurea Alexandra Emanuela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HAMCEARCA  HAMCEARCA
14  Costache P Dumitru  GRECI  TL  Costache D Lorenzo-Petruș  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
15  Coteţ N Ioana  DĂENI  TL  Coteţ F George  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DĂENI  DĂENI
16  Coţea Daniela-Drăguţa  VALEA TEILOR  TL  Coţea D Dumitrel-Aurelian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU' VALEA TEILOR  VALEA TEILOR
17  Crăciun V Georgiana  CÂRJELARI  TL  Crăciun F Ana Maria Florentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOROBANŢU  DOROBANŢU
18  Diacu N Larisa-Georgiana  GRECI  TL  Diacu N Luca-Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
19  Dobre C Nicoleta  GRECI  TL  Balmuș V Valentin Nicolae  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI  GRECI
20  Duşan I Tatiana  TURCOAIA  TL  Duşan T Mădălina-Violeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TURCOAIA  TURCOAIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum