SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din TIMIȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aitai Ioan  TIMIŞOARA  TM  Aitai I Denis  LICEUL TEORETIC 'GRIGORE MOISIL' TIMIȘOARA  TIMIŞOARA
2  Balint I Ioan  LUGOJ  TM  Balint I Alesia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ  LUGOJ
3  Balint P Daniela  BERINI  TM  Toth D Miruna Denisa Maria  ȘCOALA PRIMARĂ BERINI  BERINI
4  Barb-Ghenci V Elena-Loredana  SĂCĂLAZ  TM  Barb-Ghenci M Daniel-Cătălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.18 TIMIȘOARA  TIMIŞOARA
5  Beghean D Lavinia-Cerasela  SÂNNICOLAU MARE  TM  Beghean - Patricia-Loredana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'THEODOR BUCURESCU' NR.1 SÂNNICOLAU MARE  SÂNNICOLAU MARE
6  Bercea G Roxana  CENEI  TM  Bercea V Vilmos  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENEI  CENEI
7  Betianu C Corina  MAŞLOC  TM  Betianu M Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 'AVRAM IANCU' TIMIȘOARA  TIMIŞOARA
8  Bircea I Aurica  MUNICIPIUL LUGOJ  TM  Bircea L Andreea Raluca  LICEUL TEHNOLOGIC 'VALERIU BRANIȘTE' LUGOJ  LUGOJ
9  Bodea Cornel-Daniel  COŞTEIU DE SUS  TM  Bodea Lore-Dana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SORIN TITEL' MARGINA  MARGINA
10  Bokor Gabriela-Andreea  BAZOŞU NOU  TM  Bokor I Lucian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVĂȚ  BUCOVĂŢ
11  Bortis Adrian  BICHIGI  TM  Bortis A David-Adrian  LICEUL TEORETIC 'TRAIAN VUIA' FĂGET  FĂGET
12  Bratu I Gabriela  PECIU NOU  TM  Scheer R Roberta-Ionela  LICEUL TEORETIC PECIU NOU  PECIU NOU
13  Carabas I Gabriela Maria  LUGOJ  TM  Florica M Mihnea Emanuel Razvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ  LUGOJ
14  Cernescu P Alexandra Maria  TIMIŞOARA  TM  Floari L Laura Sabina  LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMIȘOARA  TIMIŞOARA
15  Cicortaș A Andreea-Claudia  LUGOJ  TM  Șurubaru C Alexandra-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANIȘOARA ODEANU' LUGOJ  LUGOJ
16  Cirpaci Daniela-Andreea  CIACOVA  TM  Cirpaci Milivoi-Dorin  LICEUL TEORETIC 'ALEXANDRU MOCIONI' CIACOVA  CIACOVA
17  Cirpaci Dori-Nicoleta  CIACOVA  TM  Cirpaci Nicoleta-Corina  LICEUL TEORETIC 'ALEXANDRU MOCIONI' CIACOVA  CIACOVA
18  Cirpaci Margareta Liliana  MACEDONIA  TM  Schein C Alexandra-Cosmina  ȘCOALA PRIMARĂ MACEDONIA  MACEDONIA
19  Ciurar I Ioan Alin  BERINI  TM  Ciurar I Angelo Alin  ȘCOALA PRIMARĂ BERINI  BERINI
20  Ciurescu P Livia  SACOŞU MARE  TM  Mierlutiu L Claudiu Florin  LICEUL TEHNOLOGIC 'VALERIU BRANIȘTE' LUGOJ  LUGOJ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum