SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din TELEORMAN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim F Dănuț  TURNU MĂGURELE  TR  Achim D Găbița  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
2  Agiu I Viorica  PIETROŞANI  TR  Buzatu A Gabriel George  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROȘANI  PIETROŞANI
3  Albeșteanu M Mădălina Adela  CĂLINEŞTI  TR  Ion S Ștefan Cristian Eduard  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLINEȘTI  CĂLINEŞTI
4  Alboi M Mihaela  MOŞTENI  TR  Pop L Andreea Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FURCULEȘTI  FURCULEŞTI
5  Alecsa V Violeta  PLOSCA  TR  Alecsa V Viorel Vasile  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOSCA  PLOSCA
6  Amza B Tudor  ORBEASCA DE JOS  TR  Amza T Ionela Florentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ORBEASCA  ORBEASCA DE SUS
7  Andronic S Elvis  ALEXANDRIA  TR  Andronic Mîrzac E Giorgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU COLFESCU' ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
8  Antonescu I George Bogdan  PLOSCA  TR  Antonescu G Gabriel Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOSCA  PLOSCA
9  Argeșanu A Angelica  BUJORENI  TR  Boțu A Mario Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUJORENI  BUJORENI
10  Baban M Cosmin Mădălin  CIUPERCENI  TR  Baban C Sara Maria Alecsandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
11  Badea M Marian  FRUMOASA  TR  Badea M Robert Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRUMOASA  FRUMOASA
12  Barbu N Florentina  ROSIORI DE VEDE  TR  Barbu A Maria Rania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI EMINESCU' ROȘIORI DE VEDE  ROSIORI DE VEDE
13  Barcon M Chirila Margareta  PLOPII-SLĂVITEŞTI  TR  Chirea E Marius Mădălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOPII SLĂVITEȘTI  PLOPII-SLĂVITEŞTI
14  Batranu I Viorel  PIETROŞANI  TR  Batranu V Alexandru Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROȘANI  PIETROŞANI
15  Benu S Costel  PIETROŞANI  TR  Benu C Cosmina Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROȘANI  PIETROŞANI
16  Biriga A Mariana-Violeta  ZÂMBREASCA  TR  Biriga E Beatrice-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU BĂDĂUȚĂ' ZÂMBREASCA  ZÂMBREASCA
17  Bitica I Florentin  MUNICIPIUL ALEXANDRIA  TR  Bitica F Alexandru Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
18  Bradu C Vasile  BUJORENI  TR  Bradu V Bianca Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUJORENI  BUJORENI
19  Bratu N Dafina  MUNICIPIUL TURNU MAGURELE  TR  Gheorghe V Gabriel Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
20  Bratu S Alexandru  MUNICIPIUL TURNU MAGURELE  TR  Slate A Serafina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TURNU MĂGURELE  TURNU MĂGURELE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum