SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din VÂLCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Al-Ioanei N Simona  IGOIU  VL  Al-Ioanei G Andreea-Rădița  LICEUL PREDA BUZESCU, ORAS BERBESTI  BERBEŞTI
2  Alexie N Maria Luciana  ŞTEFĂNEŞTI  VL  Alexie I Raluca Maria Adina  SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALASEL, COM. STEFANESTI  ŞTEFĂNEŞTI
3  Anghel V Maria Cristina  URŞI  VL  Anghel G Gabriel Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI, COM. POPESTI  DĂEŞTI
4  Anghelescu E Cristian  GRECI  VL  Anghelescu C Elena-Cristina  LICEUL CONSTANTIN BRANCOVEANU, ORAS HOREZU  HOREZU
5  Bacăr D Iuliana  STUPĂREI  VL  Bacăr I Monalisa-Maria  SCOALA GIMNAZIALA COLONIE, MUN. RM. VALCEA  RÂMNICU VÂLCEA
6  Baltag M Ionuț-Laurențiu  MUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA  VL  Baltag I Adrian-Simion  SCOALA GIMNAZIALA COLONIE, MUN. RM. VALCEA  RÂMNICU VÂLCEA
7  Beldiman Nicolae  POPEŞTI  VL  Beldiman N Maria Izabela  SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI, COM. POPESTI  DĂEŞTI
8  Bibirigea G Toader-Tony  FOTEŞTI  VL  Bibirigea T Vlad-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA, COM. IONESTI  IONEŞTI
9  Bigu N Maria-Alina  CÂRSTĂNEŞTI  VL  Bigu S Ionut-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA, SAT CARSTANESTI, COM. OTESANI  CÂRSTĂNEŞTI
10  Birlan M Maria-Minodora  CÂRSTĂNEŞTI  VL  Birlan M Vasile-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA, SAT CARSTANESTI, COM. OTESANI  CÂRSTĂNEŞTI
11  Boișoreanu C Daniela-Sînziana  BREZOI  VL  Boișoreanu M Nectarie  LICEUL TEORETIC GHEORGHE SURDU, ORAS BREZOI  BREZOI
12  Boldici N Alexandru  BĂNŢEŞTI  VL  Boldici A Denis Marius Valentin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. MADULARI  MĂDULARI
13  Bucureșteanu G Rodica  ROMÂNEŞTI  VL  Bucureșteanu C Elena-Lissette  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
14  Bumbaru V Vasile-Cristinel  BISTRIŢA  VL  Bumbaru V Vlad Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA FERIGILE, COM. COSTESTI  COSTEŞTI
15  Buzaianu A Aurelia  GHIOROIU  VL  Buzaianu I Nicoleta Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA, COM. GHIOROIU  GHIOROIU
16  Bîrlan Aurel Daniel  MEIENI  VL  Bîrlan A Maria Isabela  SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI, COM. POPESTI  DĂEŞTI
17  Chirca D Dumitru Marius  BĂRBĂTEŞTI  VL  Chirca D Maria Andrada  SCOALA GIMNAZIALA, SAT BODESTI, COM. BARBATESTI  BODEŞTI
18  Chitu I Anton-Romeo  RĂŢĂLEŞTI  VL  Chitu A Alexandra-Stefania  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
19  Ciobanu G Zîna  BREZOI  VL  Ciobanu N Ionuț  LICEUL TEORETIC GHEORGHE SURDU, ORAS BREZOI  BREZOI
20  Ciobanu N Nicoleta  HOTARELE  VL  Ciobanu G Andrei Daniel  SCOALA GIMNAZIALA, COM. MUEREASCA  MUEREASCA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum