SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din VRANCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acasandrei I Săndica  HOMOCEA  VN  Acasandrei M Carlos  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
2  Acatrini P Marcel  CĂLIMĂNEASA  VN  Acatrini M Aura Elena  SCOALA GIMNAZIALA TANASOAIA  TĂNĂSOAIA
3  Acsinte V Lăcrămioara  FOCŞANI  VN  Duțulescu G Jose Luis  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXANDRU VLAHUTA' FOCSANI  FOCŞANI
4  Agache M Liliana Luminiţa  FOCŞANI  VN  Zorilă P Ximena Florina  LICEUL TEORETIC 'IOAN SLAVICI' PANCIU  PANCIU
5  Alexandrescu M Adina Florina  RĂCOASA  VN  Călin I Delia Ioana  SCOALA GIMNAZIALA RACOASA  RĂCOASA
6  Alexandrescu M Ionica  BORDEŞTII DE JOS  VN  Alexandrescu C Daria Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'INVATATOR GHEORGHE ASANACHE' BORDESTI  BORDEŞTI
7  Alexandru E Paul Nicușor  TULNICI  VN  Alexandru P Răzvan Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'ION DIACONU' TULNICI  TULNICI
8  Alexandru I Ionuț  ROTILEŞTII MICI  VN  Alexandru I Ionuț-Robert  SCOALA GIMNAZIALA CAMPURI  CÂMPURI
9  Alexe C Irinel  SLOBOZIA BRADULUI  VN  Alexe I Ianis Adi  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
10  Ancuţă G Ionuţ  MERA  VN  Ancuţă I Alina Mirela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MERA  MERA
11  Andreescu R Marian  SLOBOZIA BRADULUI  VN  Andreescu M Daniel Alin  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
12  Andrei I Costel  SURAIA  VN  Andrei C Dario Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA SURAIA  SURAIA
13  Anghel Stana  POIANA  VN  Anghel F Cristina Silvia  SCOALA GIMNAZIALA 'NECULAI JECHIANU' VRINCIOAIA  VRÂNCIOAIA
14  Anghel Ș Nicoleta Marcela  VOETIN  VN  Gheoș G Alin Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA' SIHLEA  SIHLEA
15  Anton I Elvis Marian  LUNCILE  VN  Anton E Ionuț Darius  SCOALA GIMNAZIALA CHIOJDENI  CHIOJDENI
16  Ariton I Jenica  FOCŞANI  VN  Ariton P Ionuț Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXANDRU VLAHUTA' FOCSANI  FOCŞANI
17  Avram I Steluța  VULTURU  VN  Avram S Denisa Daniela  SCOALA GIMNAZIALA VULTURU  VULTURU
18  Bahnă V Cătălina Cristina  SPINEŞTI  VN  Bot T Cătălin  SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI  PĂULEŞTI
19  Bahnă Z Lucica  PODU NĂRUJEI  VN  Bahnă C Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'BARBU STEFANESCU DELAVRANCEA' NARUJA  NĂRUJA
20  Beliciu D Romică  POPEŞTI  VN  Beliciu R Mario Albert  SCOALA GIMNAZIALA 'PROFESOR DOCTOR GENERAL GHEORGHE V. ZAHARIA' POPESTI  POPEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum