SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 11.06.2020 13:06
 
Lista beneficiarilor din VASLUI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei M Elena Veronica  VASLUI  VS  Ababei E Ionela Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU IOAN CUZA', MUN. VASLUI  VASLUI
2  Abuzătoaie M Andreea  FEREŞTI  VS  Abuzătoaie A Patricia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE MILESCU SPĂTARU', SAT FEREȘTI  FEREŞTI
3  Adam D Daniela  TANACU  VS  Adam F Denis-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT TANACU  TANACU
4  Agafiței E Estera  VASLUI  VS  Agafiței Ș Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAIL SADOVEANU', MUN. VASLUI  VASLUI
5  Aioanei I Vasilica Victoria  TUTOVA  VS  Aioanei V Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT TUTOVA  TUTOVA
6  Alexa N Daniela-Lăcrămioara  MĂLĂIEŞTI  VS  Cenușă S Robert-Emanuel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT VUTCANI  VUTCANI
7  Alistar G Cristian  RUŞI  VS  Alistar C Andrei Silviu  LICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIEȘTI  PUIEŞTI
8  Aliuș E Ramona  REDIU GALIAN  VS  Iacob G Alexandra Mihaela  LICEUL 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT CODĂEȘTI  CODĂEŞTI
9  Alupoaei M Adina Ramona  BÂRLAD  VS  Alupoaei G Gabriel-Narcis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE PÂRVAN, MUN. BÂRLAD  BÂRLAD
10  Amăriuței A Lăcrămioara  FEREŞTI  VS  Amăriuței C Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE MILESCU SPĂTARU', SAT FEREȘTI  FEREŞTI
11  Andone C Angelica  RÂNCENI  VS  Andone D Marius Daniel  COLEGIUL AGRICOL 'DIMITRIE CANTEMIR', MUN. HUŞI  HUŞI
12  Anton C Marcela  RAFAILA  VS  Anton Mario Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANDONE CUMPĂTESCU', SAT RAFAILA  RAFAILA
13  Anton G Gheorghe  BARBOŞI  VS  Anton G Ionela Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT HOCENI  HOCENI
14  Anton N Mariana  BARBOŞI  VS  Anton I Mădălina Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT HOCENI  HOCENI
15  Antonache F Laura  POIENEŞTI  VS  Cozma C Sebastian Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
16  Apostu C Costache  BARBOŞI  VS  Apostu C Maria Iuliana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT HOCENI  HOCENI
17  Apostu N Mariana  STOIŞEŞTI  VS  Apostu N Daniel Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GARA BANCA  GARA BANCA
18  Armene G Ancuța Cristina  COROIEŞTI  VS  Șîșcă M Alice Marina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CEPEȘTI  CEPEŞTI
19  Aroșculesei E Cristina-Simona  BÂRLAD  VS  Burcă M Andrei-Mihai  LICEUL TEHNOLOGIC 'ALEXANDRU IOAN CUZA', MUN. BÂRLAD  BÂRLAD
20  Avădănii-Rotaru V Costică-Virgil  FOCŞEAŞCA  VS  Avădănii-Rotaru C Ronaldo-Virgil  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTUL ANDREI', SAT TĂCUTA  TĂCUTA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum