SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din ALBA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrasi I Melania Gizela  JIDVEI  AB  Andrasi V Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
2  Avram V Avram-Iosif  FĂGETU DE SUS  AB  Avram A Daniela-Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA METES  METEŞ
3  Beleiu R Ciprian  POIANA VADULUI  AB  Beleiu C Nicolas  SCOALA PRIMARA FAGETU DE SUS  FĂGETU DE SUS
4  Beleiu V Deliana-Cristina  POIANA VADULUI  AB  Stan D Denis-Ciprian  SCOALA PRIMARA COSTESTI  COSTEŞTI
5  Berki I Daniel  ALBA IULIA  AB  Berki D Marusia Florica  CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULIA  ALBA IULIA
6  Bilea I Alexandra Maria  VESEUŞ  AB  Bilea I Ioana Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
7  Bilea S Alexandra Stefan  VESEUŞ  AB  Bilea Alex Marian  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
8  Bogdan A Simona  ALBA IULIA  AB  Bogdan I Daniel Andrei  CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULIA  ALBA IULIA
9  Busuioc A David  VESEUŞ  AB  Busuioc D Raluca Cristina  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
10  Butuc G Simona Petruta  VESEUŞ  AB  Butuc O Emilia Iulia  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
11  Butuc T Mariana  VESEUŞ  AB  Botezan C Catalin Aniel  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
12  Bănățan M Alexandra  ALBA IULIA  AB  Bănățan M Robert Alex  CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULIA  ALBA IULIA
13  Calut G Lenuta  VESEUŞ  AB  Calut S Ioana Briana  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
14  Cenușa Bianca Georgeta  CÂMPENI  AB  Cenușa David Vladimir  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
15  Cernea L Loredana Lucretia  JIDVEI  AB  Goga V Laurentiu Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
16  Corcheș N Ioana Adriana  VADU MOŢILOR  AB  Corcheș I Andrei Cătălin  SCOALA GIMNAZIALA VADU MOTILOR  VADU MOŢILOR
17  Cristea I Daniela  POIANA VADULUI  AB  Cristea M Mădălina-Daniela  SCOALA PRIMARA FAGETU DE SUS  FĂGETU DE SUS
18  Culda A Avram  FAŢA LĂPUŞULUI  AB  Culda A Gheorghina  LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI  ARIEŞENI
19  Cârneală P Maria-Gabriela  PETREŞTI  AB  Dodoc M Giovani-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI  PETREŞTI
20  Dobra A Codruța-Marinela  DOBREŞTI  AB  Dobra D Daniela-Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'EMIL RACOVITA ' GIRDA DE SUS  GÂRDA DE SUS
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum