SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BACĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei Alina-Roxana  PÂNCEŞTI  BC  Ababei V Cristian-Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PÎNCEŞTI  PÂNCEŞTI
2  Ababei N Mihaela  CAMENCA  BC  Ababei G Amalia-Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'IOANA RADU ROSETTI' BRUSTUROASA  BRUSTUROASA
3  Abaza I Elena  CĂLINI  BC  Ursu I Ionela-Miruna  SCOALA PRIMARA CALINI  CĂLINI
4  Adam M Oana  BÂLCA  BC  Adam J Sofia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢOFĂNEŞTI  COŢOFĂNEŞTI
5  Agarlița N Alina-Izaura  BÂLCA  BC  Agalița F Lavinia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢOFĂNEŞTI  COŢOFĂNEŞTI
6  Ailincăi C Nelu  SATU NOU  BC  Ailincăi N Sebi-Matei  SCOALA GIMNAZIALA SPRIA  SPRIA
7  Avram A Marius  SATU NOU  BC  Avram M Mario-Costinel  SCOALA PRIMARA SATU-NOU  SATU NOU
8  Bardașu I Erica-Andreea  LESPEZI  BC  -  UNIVERSITATEA DIN BACAU  MUNICIPIUL BACĂU
9  Benedic G Olivia-Veridiana  NICOLAE BĂLCESCU  BC  Bârsan V Vasilica-Bianca  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE BĂLCESCU' NICOLAE BĂLCESCU  NICOLAE BĂLCESCU
10  Buhai A Petrică  SOCI  BC  Buhai P Ecaterina-Petronela  SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI  PETREŞTI
11  Bîrzoiu Cătălin  BÂLCA  BC  Bîrzoiu C Cătălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢOFĂNEŞTI  COŢOFĂNEŞTI
12  Carp G Daniela  BEREŞTI-TAZLĂU  BC  Carp F Erika  SCOALA PRIMARĂ ENACHESTI  ENĂCHEŞTI
13  Carp P Maria-Luminița  GLODIŞOARELE  BC  Pagu-Acatrinei N Nicoleta-Simina  ŞCOALA PRIMARĂ GLODIŞOARELE  GLODIŞOARELE
14  Chifor C Georgiana  BÂLCA  BC  Scripcariu I Lola-Florentina  SCOALA PRIMARA BALCA  BÂLCA
15  Chifor M Cristina-Lilioara  BÂLCA  BC  Chifor B Benone-Raul  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŢOFĂNEŞTI  COŢOFĂNEŞTI
16  Chiriac G Cristina  SOCI  BC  Chiriac F Dumitru-Denis  SCOALA PRIMARA SOCI  SOCI
17  Ciuraru P Alina  GHEORGHE DOJA  BC  Ciuraru D Anna Maria  SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE DOJA  GHEORGHE DOJA
18  Cobzaru A Marius-Ionel  SATU NOU  BC  Cobzaru M Mario-Ionut  SCOALA PRIMARA SATU-NOU  SATU NOU
19  Coman G Lenuș-Oana  SATU NOU  BC  Brînză E Elena Loredana  SCOALA PRIMARA SATU-NOU  SATU NOU
20  Cornea M Oana  CĂLINI  BC  Cornea M Timotei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'SMARANDA APOSTOLEANU' COLONEŞTI  COLONEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum