SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BISTRIȚA-NĂSĂUD
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam G Olimpia Elena  VIIŞOARA  BN  Csengeri F Ferdinand Ianis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 VIIȘOARA  BISTRIŢA
2  Ani C Mariana  RUNCU SALVEI  BN  Ani F Ioana-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
3  Avram A Alexandra  CORMAIA  BN  Avram A Alexandru-Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARTEMIU PUBLIU ALEXI' SÂNGEORZ-BĂI  SÂNGEORZ-BĂI
4  Buta I Roxana-Daniela  TUREAC  BN  Capra D Constantin-Valeriu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUREAC  TUREAC
5  Chiluț A Paula Mihaela  FÂNTÂNIŢA  BN  Chiluț C Alexandra Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MICEȘTII DE CÂMPIE  MICEŞTII DE CÂMPIE
6  Drăgan V Amelia Simona  VIIŞOARA  BN  Scridon I Alexandru Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 VIIȘOARA  BISTRIŢA
7  Dumitru G Vasile  RUNCU SALVEI  BN  Dumitru V Lavinia-Larisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
8  Gavri E Dochia  RUNCU SALVEI  BN  Harap C Emilia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
9  Larionesi E Victoria-Emilia  SÂNGEORZ-BĂI  BN  Buta A Emil-Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARTEMIU PUBLIU ALEXI' SÂNGEORZ-BĂI  SÂNGEORZ-BĂI
10  Pop A Leon  SÂNGEORZ-BĂI  BN  Pop L Alex-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARTEMIU PUBLIU ALEXI' SÂNGEORZ-BĂI  SÂNGEORZ-BĂI
11  Pop C Natalia  STUPINI  BN  Pop L Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNMIHAIU DE CÂMPIE  SÂNMIHAIU DE CÂMPIE
12  Pop I Ioan  RUNCU SALVEI  BN  Pop I Petruța-Nastasia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
13  Pop I Sînziana  RUNCU SALVEI  BN  Pop P Lucian-Petrică  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
14  Rus G Claudiu Dorel  MICEŞTII DE CÂMPIE  BN  Motogna G Narcis Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MICEȘTII DE CÂMPIE  MICEŞTII DE CÂMPIE
15  Rînziș T Axinia  BISTRIŢA BÂRGĂULUI  BN  Rînziș L Ioan-Florin  LICEUL TEORETIC 'RADU PETRESCU' PRUNDU BÂRGĂULUI  PRUNDU BÂRGĂULUI
16  Schűler A Iolán Maria  RODNA  BN  Gyapjas C Ákos Lajos  LICEUL TEHNOLOGIC 'FLORIAN PORCIUS' RODNA  RODNA
17  Tompa V Mariana-Elena  RUNCU SALVEI  BN  Constantin F Florina-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN S.PAVELEA' RUNCU SALVEI  RUNCU SALVEI
18  Tămaș D Magdalena-Simona  RUSU DE JOS  BN  Varga A Răzvan-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GRIGORE SILAȘI' BECLEAN  BECLEAN
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum