SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexandru D Nicoleta  ŞUŢEŞTI  BR  Pearsa C Dani Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
2  Basaiag T Marian Mihaita  SCĂRLĂTEŞTI  BR  Basaiag M Ianis Florentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIREŞU  CIREŞU
3  Beldiman G Vasilica  IANCA  BR  Beldiman C Anamaria  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
4  Calonfir T Aneta  MIRCEA VODĂ  BR  Calonfir A Darius-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA VODĂ  MIRCEA VODĂ
5  Dimache Macelica-Nicoleta  BĂRĂGANUL  BR  Dimache M Giorgiana-Alina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂRĂGANUL  BĂRĂGANUL
6  Feraru M Florin  ŞUŢEŞTI  BR  Feraru F Andrei Luca  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
7  Frătică S Daniela  ZĂVOAIA  BR  Badea G Maria-Denisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VECHIU'  ZĂVOAIA
8  Gherase D Daniela  CIOCILE  BR  Gherase M Denisa-Mariana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIOCILE  CIOCILE
9  Mihalcea X Adriana  IANCA  BR  Mihalcea A Robert Marius  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
10  Moroianu N Eugen  AGAUA  BR  Moroianu E Luminita-Nicoleta  ŞCOALA PRIMARĂ AGAUA  AGAUA
11  Neacșu X Laura  IANCA  BR  Neașu I Nicolae Cristian  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
12  Nicolaie I Danut  ŞUŢEŞTI  BR  Nicolaie D Alberto Mihaita  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
13  Oprea A Ciprian Adrian  IANCA  BR  Oprea C Nicolas Alexandru  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
14  Pantazi X Nelu  IANCA  BR  Pantazi N Mitică Ionuț  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU'  IANCA
15  Popa M Adrian  MIRCEA VODĂ  BR  Popa A Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA VODĂ  MIRCEA VODĂ
16  Răileanu A Carmen  MIRCEA VODĂ  BR  Murariu B Ștefania-Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA VODĂ  MIRCEA VODĂ
17  Stoicescu N Mariana  ŞUŢEŞTI  BR  Stoicescu P Denisa Iuliana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
18  Vrînceanu N Simona Costina  ŞUŢEŞTI  BR  Balauz M Andrei Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'COSTACHE GRIGORE ŞUŢU'  ŞUŢEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum