SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BOTOȘANI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aciobăniței C Ionela-Gabriela  CRISTEŞTI  BT  Aciobăniței C Marian Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
2  Agavriloaie V Iulia-Irina  HILIŞEU-CLOŞCA  BT  Agavriloaie Ș Alexandra-Anamaria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HILISEU-HORIA  HILIŞEU-HORIA
3  Aionoaie V Mariana  ONEAGA  BT  Aionoaie F David-Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
4  Alexa I Mihaela-Alina  ROMÂNEŞTI  BT  Alexa C Andreea-Raluca  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROMANESTI  ROMÂNEŞTI
5  Andrei N Gheorghe  BAJURA  BT  Andrei G Ioan-Timotei  SCOALA GIMNAZIALA 'LEON DANAILA' DARABANI  DARABANI
6  Andrieș M Cătălin  IBĂNEŞTI  BT  Andrieș C Izabela-Elena  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL SADOVEANU' DUMBRAVITA  DUMBRĂVIŢA
7  Atodiresei M Daniela  REDIU  BT  Atodiresei V Andreea-Petronela  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADAUTI-PRUT  RĂDĂUŢI-PRUT
8  Bacrău Mihaela-Adina  CORJĂUŢI  BT  Bacrău I Andrei-Elisei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HILISEU-HORIA  HILIŞEU-HORIA
9  Baintanciuc G Dumitru  HULUB  BT  Baitanciuc D Maria-Denisa  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DÂNGENI  DÂNGENI
10  Balan V Elena  DUMBRĂVIŢA  BT  Tărnăuceanu L Florin-Robert  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL SADOVEANU' DUMBRAVITA  DUMBRĂVIŢA
11  Baltaru G Ștefănica  ONEAGA  BT  Grigore C Valentina Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 CRISTEŞTI  CRISTEŞTI
12  Bamburică L Petronel  PĂUN  BT  Bamburică P Andreea-Paula  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIHALASENI  MIHĂLĂŞENI
13  Bindiac N Daniela-Mariana  IACOBENI  BT  Bindiac F Daniela-Iuliana  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DÂNGENI  DÂNGENI
14  Bobișteanu M Nicu  STRAHOTIN  BT  Bobișteanu N Denis-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DÂNGENI  DÂNGENI
15  Brăndușeriu M Ancuța  IBĂNEŞTI  BT  Brăndușeriu G Gabriel-Dumitru  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAIL SADOVEANU' DUMBRAVITA  DUMBRĂVIŢA
16  Chelariu G Georgiana-Mădălina  HĂNEŞTI  BT  Dănilă E David-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA 'TEOFIL VALCU' HANESTI  HĂNEŞTI
17  Chişcari I Mihaela Ioana  CORNI  BT  Chişcari O Alexandru George  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'OCTAV BĂNCILĂ' CORNI  CORNI
18  Ciobanu C Mugurel  HAVÂRNA  BT  Ciobanu M Lois Rahela  SCOALA GIMNAZIALA 'IOAN CERNAT’’ HAVIRNA  HAVÂRNA
19  Ciobanu V Dumitru  HUŢANI  BT  Ciobanu D Marian-Ionuţ  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLADENI  VLĂDENI
20  Ciobanu V Sorin  HORLĂCENI  BT  Ciobanu S Luca-Matei  LICEUL TEHNOLOGIC 'AL.VLAHUTA' SENDRICENI  ŞENDRICENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum