SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BRAȘOV
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei G Veronica Viorica  MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ  BV  Andrei C Andreea  Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș  FĂGĂRAŞ
2  Bodi M Mihaly  CAŢA  BV  Bodi M Bogdan Andrei  Școala Gimnazială Cața  CAŢA
3  Bodian A Ana-Claudia  MUNICIPIUL BRAŞOV  BV  Marşavela M Sandra-Maria-Irina  Colegiul de Științe 'Grigore Antipa' Brașov  BRAŞOV
4  Bortă C Valentina  AUGUSTIN  BV  Bortă I Eduard-Mateo  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
5  Brumar I Felicia  ZIZIN  BV  Brumar N Ana Denisa  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
6  Brumar M Lenuța  BUDILA  BV  Brumar M Lenuța  Școala Gimnazială Budila  BUDILA
7  Brumar V Ana Maria  ZIZIN  BV  Brumar A Alexandru Ionuț  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
8  Bularca G Marioara  VAMA BUZĂULUI  BV  Bularca C Nicoleta Andreea  Școala Gimnazială Vama Buzăului  VAMA BUZĂULUI
9  Cara V Delia-Florina  TELIU  BV  Cara G Alexandra-Cătălina-Maria  Școala Gimnazială Teliu  TELIU
10  Clopotar D Iova  CINCU  BV  Ciurar E Emil  Școala Gimnazială Cincu  CINCU
11  Constandin A Maria  BUDILA  BV  Constandin L Andreea-Nicoleta  Școala Gimnazială Budila  BUDILA
12  Constandin G Andreea-Mădălina  BUDILA  BV  Mondoc M Andreea-Marina  Școala Gimnazială Budila  BUDILA
13  Dumitru I Claudia Otilia  BEIA  BV  Dumitru G Sebastian Dumitru  Școala Gimnazială Cața  CAŢA
14  Ghighiaș A Adriana  ORMENIŞ  BV  Raita A Alesia Adriana  Școala Gimnazială Ormeniș  ORMENIŞ
15  Ghighiaș M Mihai  ORMENIŞ  BV  Ghighiaș M Mihaela Andreea  Școala Gimnazială Ormeniș  ORMENIŞ
16  Glejar F Cosmina Ionela  ZIZIN  BV  Glejar T Andreea Daria  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
17  Glăjar I Paulina Ana  ZIZIN  BV  Marșavela C Paula Florentina  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
18  Glăjar M Iliuța  ZIZIN  BV  Olescu D Simina Ioana  Școala Gimnazială Tărlungeni  TĂRLUNGENI
19  Hârșeu G Bianca Roxana  MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ  BV  Nedelcu I Ioana  Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș  FĂGĂRAŞ
20  Iacob A Iudit Ramona  CAŢA  BV  Kelemen I Maftei Ioji  Școala Gimnazială Cața  CAŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum