SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din BUZĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Blajă G Ion-Cristinel  CIUTA  BZ  Blajă I Maria-Alexandra  ȘCOALA PRIMARĂ SAT CIUTA COMUNA MĂGURA  CIUTA
2  Borzoș I Ion  CISLĂU  BZ  Borzoș I Andrei-Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CISLĂU  CISLĂU
3  Caragea M Aurel  COLŢĂNENI  BZ  Caragea A Maria-Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT LOPĂTĂREASA COMUNA BISOCA  LOPĂTĂREASA
4  Chioveanu M Niculina-Victorița  PODGORIA  BZ  Chioveanu M Oana-Ștefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PODGORIA  PODGORIA
5  Codreanu C Gheorghe  LUCIU  BZ  Codreanu G Alexandru-Georgian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. DR. ION ANGHEL' COMUNA LUCIU  LUCIU
6  Codreanu J Jean-Ionuţ  LUCIU  BZ  Codreanu J Adiţa-Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. DR. ION ANGHEL' COMUNA LUCIU  LUCIU
7  Condurachi Nicusor  COSTEŞTI  BZ  Condurachi N Denis Ionut  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COSTEȘTI  COSTEŞTI
8  Corneanu S Mihaela Roxana  GĂGENI  BZ  Vasile I Ianis Florentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT VINTILEANCA COMUNA SĂHĂTENI  VINTILEANCA
9  Costache G Ion-Vali  BUDA CRĂCIUNEŞTI  BZ  Costache I Denisa-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT BUDA CRĂCIUNEŞTI COMUNA CISLĂU  BUDA CRĂCIUNEŞTI
10  Danciu C Liliana Emilia  PIETROSU  BZ  Danciu V Vladut Ionut  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COSTEȘTI  COSTEŞTI
11  Dobre Steluța Cătălina  BOLDU  BZ  Dobre M Ștefan-David  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BOLDU  BOLDU
12  Dumitrache G Mihaela  VALEA SALCIEI  BZ  Bîrsan I Andrada-Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT MODRENI COMUNA VALEA SALCIEI  MODRENI
13  Dumitru I Valentina  PIETROSU  BZ  Dumitru G Alexandru Patric  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COSTEȘTI  COSTEŞTI
14  Fănică C Violeta  GREBĂNU  BZ  Fănică M Alexandra-Maria-Larisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA GREBĂNU  GREBĂNU
15  Georgescu G Vasile  MĂRĂCINENI  BZ  Georgescu V Ioana-Diana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ÎNV. CLEMENȚA BEȘCHEA' SAT CĂPĂȚÂNEȘTI COMUNA MĂRĂCINENI  CĂPĂŢÂNEŞTI
16  Ghinea V Ionela Adriana  NEHOIU  BZ  Ghinea C Sebastian Ionuț  LICEUL TEORETIC 'NICOLAE IORGA' ORAŞ NEHOIU  NEHOIU
17  Ilie A Tinca  PIETROSU  BZ  Varga F Simina Oana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COSTEȘTI  COSTEŞTI
18  Ilie H Nicoleta  ŞARÂNGA  BZ  Ilie C Maria-Daria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE  PIETROASELE
19  Istrate-Rotatu C Marian  ŞARÂNGA  BZ  Istrate-Rotaru M Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE  PIETROASELE
20  Ivan M Rita  PIETROSU  BZ  Ivan N Lorena Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COSTEȘTI  COSTEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum