SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din CĂLĂRAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bratu Felicia  DRAGALINA  CL  Bratu P Kevin Rasvan Antonio  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
2  Budu Maria  DRAGALINA  CL  Matei A Alexandru Valentin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
3  Darie C Maria Cornelia  ORAŞ BUDEŞTI  CL  Darie M Alexandru Iulian  SCOALA GIMNAZIALA 'GHEORGHE MANU' BUDESTI  BUDEŞTI
4  Dobre D Viorica  ULMENI  CL  Ilie V Roberto Yanis Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA 'GRIGORE MOISIL' ULMENI  ULMENI
5  Enache Florica  DRAGALINA  CL  Gheorghe G Dumitru Florin  LICEUL TEHNOLOGIC 'DUILIU ZAMFIRESCU' DRAGALINA  DRAGALINA
6  Enegaru I Marian  ŞOLDANU  CL  Enegaru M Viorica Mădălina  SCOALA GIMNAZIALA 'CONSTANTIN TEODORESCU' SOLDANU  ŞOLDANU
7  Gheorghe Ramona Izabela  DRAGALINA  CL  Gheorghe G Ricardo Ionut  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
8  Liu I Anca Elena  DRAGALINA  CL  Constantin I Nicolas Ionut  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
9  Liu Nela  DRAGALINA  CL  Liu M Mihaela Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
10  Manole N Nelu  BORCEA  CL  Manole N Mihaela Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BORCEA  BORCEA
11  Marin G Victorita  JEGĂLIA  CL  Marin M Cristina Florentina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 JEGALIA  JEGĂLIA
12  Marin I Cosmina Georgiana  ROSEŢI  CL  Marin L Ana Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'IANCU ROSETTI' ROSETI  ROSEŢI
13  Matei Sabrina Andreea  DRAGALINA  CL  Tanase M Iasmina Andreea Romina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
14  Mihalache G Steluta-Florentina  ORAŞ BUDEŞTI  CL  Mihalache S Eduard-Florin  SCOALA GIMNAZIALA 'GHEORGHE MANU' BUDESTI  BUDEŞTI
15  Musat F Cristina Marinela  FLOROAICA  CL  Musat V Erika Valentina Ionela  SCOALA GIMNAZIALA' FLORENTA ALBU' VILCELELE  VÂLCELELE
16  Nasture Ionela Antonia  DRAGALINA  CL  Nasture Marian Florentin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA  DRAGALINA
17  Neacsu R Marian  MÂNĂSTIREA  CL  Constantin P Claudia Florina  LICEUL TEHNOLOGIC 'MATEI BASARAB' MANASTIREA  MÂNĂSTIREA
18  Petrache I Iuliana  ALEXANDRU ODOBESCU  CL  Petrache G Alexia-Mihaela-Iuliana  SCOALA GIMNAZIALA NR.2 ALEXANDRU ODOBESCU  ALEXANDRU ODOBESCU
19  Simion S Florentina  LEHLIU-GARĂ  CL  Simion B Almeria Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LEHLIU-GARA  LEHLIU-GARĂ
20  Stan D Ionela-Claudia  FRUMUŞANI  CL  Gorţan F Antonia-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRUMUSANI  FRUMUŞANI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum