SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din COVASNA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Baczoni C Károly  VALEA SCURTĂ  CV  Baczoni K Barbara  Școala Gimnazială 'Nagy Mózes' Estelnic  ESTELNIC
2  Blânățui C Alina  BELIN-VALE  CV  Blânățui I Alessia Anastasia  Școala Gimnazială 'Bölöni Farkas Sándor' Belin  BELIN
3  Borzos A Loredana  BELIN-VALE  CV  Coșcodar Ș Salomeea-Iuliana  Școala Gimnazială 'Bölöni Farkas Sándor' Belin  BELIN
4  Borzos E Mariana  BELIN-VALE  CV  Borzos D David  Școala Gimnazială 'Bölöni Farkas Sándor' Belin  BELIN
5  Bucur J János  GHELINŢA  CV  Bucur J Diana-Viktória  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
6  Cojoc I Éva-Ibolya  TÂRGU SECUIESC  CV  Cojoc I Vivien  Școala Gimnazială 'Turóczi Mózes' Târgu Secuiesc  TÂRGU SECUIESC
7  Coscodar A Florica  HERCULIAN  CV  Coșcodar N Roxana Dana  Școala Gimnazială 'Máthé János' Herculian  HERCULIAN
8  Cseh J Tünde  GHELINŢA  CV  Ferencz-Deák J Klaudia  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
9  Cîmpeanu G Erika  BELIN-VALE  CV  Cîmpeanu S Edina  Școala Gimnazială 'Bölöni Farkas Sándor' Belin  BELIN
10  Dima A András  BĂŢANII MARI  CV  Dima A András  Școala Gimnazială 'Konsza Samu' Bățanii Mari  BĂŢANII MARI
11  Dima D Regina  BĂŢANII MARI  CV  Dima S Szilveszter Dániel  Școala Gimnazială 'Konsza Samu' Bățanii Mari  BĂŢANII MARI
12  Dregan D Emanuela  BELIN-VALE  CV  Dregan P Emanuela-Daria  Școala Gimnazială 'Bölöni Farkas Sándor' Belin  BELIN
13  Erdély A Mónika  GHELINŢA  CV  Erdély F Fülöp-Kristóf  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
14  Gavrilă M Mariana  BARCANI  CV  Gavrilă G Andrei  Școala Gimnazială 'Andrei Șaguna' Barcani  BARCANI
15  Gergely S Ottilia Pamella  SÂNZIENI  CV  Gergely C Roland-Henrik  Școala Gimnazială 'Apor István' Sânzieni  SÂNZIENI
16  Gráncsa L Erzsébet  GHELINŢA  CV  Sós L Lajos Áron  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
17  Gáspár F Zsuzsánna  GHELINŢA  CV  Gáspár C Zsuliett-Ramona  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
18  Hamar G György  HERCULIAN  CV  Hamar G Vlad  Școala Gimnazială 'Máthé János' Herculian  HERCULIAN
19  Hegedüs I Ildikó  HERCULIAN  CV  Hegedüs S Attila  Școala Gimnazială 'Máthé János' Herculian  HERCULIAN
20  Horváth T Erika  TÂRGU SECUIESC  CV  Horváth A Tamás  Școala Gimnazială 'Turóczi Mózes' Târgu Secuiesc  TÂRGU SECUIESC
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum