SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din DÂMBOVIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexandru I Rahela Salomea  UNGURENI  DB  Alexandru M Cătălin Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI  CORBII MARI
2  Androne V Giorgiana Mihaela  VLĂDENI  DB  Androne I Narcis Antonio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'STAN ȘTEFAN' VLĂDENI  VLĂDENI
3  Badea G Georgiana Costinela  IAZU  DB  Badea G George Eduard  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
4  Balea I Mariana Georgiana  BĂRBULEŢU  DB  Balea C Maya Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA BĂRBULEȚULUI  GURA BĂRBULEŢULUI
5  Breahnă G Elena Andreea  DOICEŞTI  DB  Apostol E Denisa Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 DOICEȘTI  DOICEŞTI
6  Bălașa P Eugenia-Elisabeta  RÂU ALB DE JOS  DB  Stoica M Maria-Florentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU ALB DE JOS  RÂU ALB DE JOS
7  Cismăruș P Daniel-Valentin  BREZOAIA  DB  Cismăruș D Laurențiu-Ionuț-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZOAIA BREZOAELE  BREZOAIA
8  Constantin C Alina Mihaela  IAZU  DB  Sotir M Andreea Simona  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
9  Crăciun B Mihaela  DECINDEA  DB  Crăciun D Ionuț Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA  CREVEDIA
10  Cîrstea V Steluța Niculina  I. L. CARAGIALE  DB  Nicolescu I Gabriela Iuliana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 I. L. CARAGIALE  I. L. CARAGIALE
11  Dan G Lenuța-Alina  TÂRGOVIŞTE  DB  Neguț A Adriana-Liliana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TUDOR VLADIMIRESCU' TÂRGOVIȘTE  TÂRGOVIŞTE
12  Dobre M Daniela  PICIOR DE MUNTE  DB  Dobre M Georgiana Adriana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 PICIOR DE MUNTE BOBOCI DRAGODANA  PICIOR DE MUNTE
13  Dorobanțu N Gabriela Violeta  UNGURENI  DB  Blană C Cristina Florentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI  CORBII MARI
14  Dragoslav P Petruța  IAZU  DB  Burlacu A Ionuț Dorin  LICEUL TEHNOLOGIC COJASCA  FÂNTÂNELE
15  Dumitru S Valentina Carmen  NICULEŞTI  DB  Dumitru V Cătălin Elis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICULEȘTI  NICULEŞTI
16  Dumitru Z Vasilica  CREVEDIA  DB  Dumitru C Valentin Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA  CREVEDIA
17  Florea C Elena  DÂRZA  DB  Florea N Eduard Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA  CREVEDIA
18  Florea I Florin  RÂU ALB DE JOS  DB  Florea F Florentin-Antonio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU ALB DE JOS  RÂU ALB DE JOS
19  Gheorghe M Ramona  TÂRGOVIŞTE  DB  Fieraru M Sara-Emanuela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TUDOR VLADIMIRESCU' TÂRGOVIȘTE  TÂRGOVIŞTE
20  Guță S Severina-Mariana  VĂLENI-DÂMBOVIŢA  DB  Guță C Alexia-Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOSIF GABREA' VĂLENI DÂMBOVIȚA  VĂLENI-DÂMBOVIŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum