SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din DOLJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Afrem I Lorian Florin  PERIŞOR  DJ  Afrem L Adriana Federica  SCOALA GIMNAZIALA 'HENRI COANDA' PERISOR  PERIŞOR
2  Amza T Marius Florian  LIŞTEAVA  DJ  Amza M David Constantin  SCOALA GIMNAZIALA LISTEAVA  LIŞTEAVA
3  Aurel M Iuliana  CERĂT  DJ  Leoveanu A Florinel Claudiu Aurelian  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
4  Balaci N Loredana-Maria  BISTREŢU NOU  DJ  Niculescu A Diana Niculina Maria  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
5  Barbu M Corina Mioara  MÂRZA  DJ  Barbu S Adinaur  SCOALA PRIMARA MARZA  MÂRZA
6  Becea C Marian-Eugen  SILIŞTEA CRUCII  DJ  Becea M Eveline-Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA SILISTEA CRUCII  SILIŞTEA CRUCII
7  Beică C Mirela Cristina  PISCULEŢ  DJ  Grosan A Carmen Cristina  SCOALA GIMNAZIALA PISCU VECHI  PISCU VECHI
8  Beju C Daniel  CERĂT  DJ  Beju D Ionuț Adrian  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
9  Belu C Mimi Elena  CERĂT  DJ  Nicola M Eduard Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
10  Birțoiu O George  LIŞTEAVA  DJ  Nicoară G Mariana Viorica  SCOALA GIMNAZIALA LISTEAVA  LIŞTEAVA
11  Brăiloiu S Ionuț  OSTROVENI  DJ  Brăiloiu I Ionuț Silviu  SCOALA GIMNAZIALA OSTROVENI  OSTROVENI
12  Burcea Ș Dumitra Maricica  BALOTA DE SUS  DJ  Burcea Alexandru Cirstian  SCOALA GIMNAZIALA MURGASI  MURGAŞI
13  Burtea C Marius Leonard  CÂRNA  DJ  Burtea M Darius Costinel  SCOALA GIMNAZIALA CARNA  CÂRNA
14  Buruiana Maria Laura  SADOVA  DJ  Buruiană - Mihaela Denisa  SCOALA GIMNAZIALA SADOVA  SADOVA
15  Calafeteanu F Corina-Loredana  BÂRCA  DJ  Dumitru M Amira  LICEUL TEORETIC 'ADRIAN PAUNESCU' BARCA  BÂRCA
16  Ciuciuc O Horațiu Mihai  SADOVA  DJ  Ciuciuc H Erik Andrei  SCOALA GIMNAZIALA SADOVA  SADOVA
17  Ciuntu N Mirel-Dorin  BRANIŞTE  DJ  Ciuntu M Darius-Nikolas-Andrei  SCOALA PROFESIONALA DANETI  DANEŢI
18  Ciupăngel F Lăcrămiora  CERĂT  DJ  Ilie D Alex  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
19  Ciurezu E Florentina Mirela  CARAULA  DJ  Ciurezu Eduard Stefan  SCOALA GIMNAZIALA CARAULA  CARAULA
20  Codreanu G Ionelia  FRATOŞTIŢA  DJ  Codreanu G Maria-Magdalena  LICEUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA  CRAIOVA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum