SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din GORJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albu M Vasile  STEJARI  GJ  Albu V Ana Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'AUREL TEODORESCU' STEJARI  STEJARI
2  Alexianu A Panache  RACI  GJ  Alexianu P Anemona Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NEGOMIR  NEGOMIR
3  Anoaica G Nina Clara  SĂCELU  GJ  Anoaica F Luca Mihai  SCOALA GIMNAZIALA SACELU  SĂCELU
4  Bijica I Luminița Anișoara  COLIBAŞI  GJ  Bijica V Victor Ștefan  COLEGIUL ECONOMIC 'VIRGIL MADGEARU' TG-JIU  TÂRGU JIU
5  Bodoiu V Maria Magdalena  BUCŞANA  GJ  Bodoiu I Cristian Cătălin  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
6  Cepoi I Aurel  BĂLCEŞTI  GJ  Cepoi A Petruța Mădălina  SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI, BENGESTI-CIOCADIA  BĂLCEŞTI
7  Cergă I Liliana  STOINA  GJ  Ștoflea - Robert Marian Daniel  SCOALA GIMNAZIALA CAPRENI  CĂPRENI
8  Ciurea D Alexandra Mihaela  CĂPRENI  GJ  Ciurea N Ștefan Alex  SCOALA GIMNAZIALA CAPRENI  CĂPRENI
9  Constantinescu E Ion  ROŞIA DE AMARADIA  GJ  Constantinescu I Cristian Valentin  LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA  ROŞIA DE AMARADIA
10  Cornescu D Răzvan Dumitru  VALEA MARE  GJ  Cornescu R Darius Dumitru  LICEUL TEHNOLOGIC 'G-RAL C-TIN SANDRU' BALTA, RUNCU  BÂLTA
11  Cristea M Ana Maria Loreta  CĂPRENI  GJ  Cristea A Lia Rebecca  SCOALA GIMNAZIALA CAPRENI  CĂPRENI
12  Croitoru G Ana Maria  POIANA SECIURI  GJ  Croitoru P Andreea Sorina  LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN  BUSTUCHIN
13  Căruntu V Diana  BAIA DE FIER  GJ  Grozavu A Antonia Elena  LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER  BAIA DE FIER
14  Dan I Cristiana  POLOVRAGI  GJ  Șchiopu G Andrei Ion  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI  POLOVRAGI
15  Dan T Oana Maria  TÂRGU JIU  GJ  Cîrstea V Maria Valentina  COLEGIUL NATIONAL 'SPIRU HARET' TG-JIU  TÂRGU JIU
16  Dediu C Maria  ROŞIA DE AMARADIA  GJ  Dediu I Ion Claudiu  LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA  ROŞIA DE AMARADIA
17  Diaconescu P Laurențiu  TÂRGU JIU  GJ  Duțan V Ionuț Alexandru  COLEGIUL ECONOMIC 'VIRGIL MADGEARU' TG-JIU  TÂRGU JIU
18  Diaconu I Maria  STEJARI  GJ  Diaconu I Ion Cristian  SCOALA GIMNAZIALA 'AUREL TEODORESCU' STEJARI  STEJARI
19  Dincă D Elena Mihaela  SCRADA  GJ  Tuțu V Andrei Valentin  SCOALA GIMNAZIALA LIHULESTI, BERLESTI  LIHULEŞTI
20  Dragomir I Teodora  BĂLCEŞTI  GJ  Dragomir I Camelia Diana  SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI, BENGESTI-CIOCADIA  BĂLCEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum