SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din GALAȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Angheluță S Mădălina-Cristina  REDIU  GL  -  UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS  MUNICIPIUL GALAŢI
2  Artimon G Manuela  MOVILENI  GL  Bratu G Daniel Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
3  Berescu I Lenuta  JORĂŞTI  GL  Berescu N Madalina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
4  Buzoiu I Cătălina  MOVILENI  GL  Buzoiu F Laura Andreea  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
5  Băcan I Anisoara Nela  MOVILENI  GL  Buruiană D Giorgiana  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
6  Cramer M Angela Elena  MOVILENI  GL  Mavrichi G Mateo Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
7  Crihană I Alec  CUDALBI  GL  Crihană A Romeo Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF.EMIL PANAITESCU', COMUNA CUDALBI  CUDALBI
8  Cruceanu M Gabi Fănuța  MOVILENI  GL  Cruceanu M Sofia  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
9  Crăciun C Fănică  CUDALBI  GL  Crăciun F Andrei Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA 'PROF.EMIL PANAITESCU', COMUNA CUDALBI  CUDALBI
10  Cuțitaru L Sorina  MOVILENI  GL  Cuțitaru R Yasmina Elena  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
11  Călin C Ionelia Lica  MOVILENI  GL  Călin C George Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
12  Călin S Mircea Ionuț  MOVILENI  GL  Călin M Maria Ioana  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
13  Dinu C Georgiana-Maria  BRĂILA  BR  -  UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS  MUNICIPIUL GALAŢI
14  Dobre I Viorel  GRIVIŢA  GL  Dobre V Georgian Ionut  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA  GRIVIŢA
15  Dânosu S Ionelia  MOVILENI  GL  Dănosu I Amalia Elena  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
16  Gheorghe K Păuna  INDEPENDENŢA  GL  Gheorghe P Aurel-Marcel-Adi  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA  INDEPENDENŢA
17  Goleanu C Gica  NĂMOLOASA SAT  GL  Goleanu G Andreea  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA  NĂMOLOASA
18  Hagiu G Mirela-Dorina  UMBRĂREŞTI-DEAL  GL  Hagiu C Elena-Maya  SCOALA GIMNAZIALA 'SF.STELIAN', SAT UMBRARESTI DEAL, COMUNA UMBRARESTI  UMBRĂREŞTI-DEAL
19  Ioachim G Violeta  VALEA MĂRULUI  GL  Ioachim G Georgiana Dorina  SCOALA GIMNAZIALA 'DOAMNA NICA', COMUNA VALEA MARULUI  VALEA MĂRULUI
20  Lazăr I Paul Eugen  MOVILENI  GL  Lazăr P Florina  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXEI MATEEVICI', COMUNA MOVILENI  MOVILENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum