SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din GIURGIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ali M Ghiulsem  MIHAI BRAVU  GR  Ali Maria-Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU CONSTANTIN' MIHAI BRAVU  MIHAI BRAVU
2  Badoi Corina  CUCURUZU  GR  Badoi M Marcel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
3  Basescu Iordana  SATU NOU  GR  Basescu V Teodora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN STĂNCESCU' RĂSUCENI  RĂSUCENI
4  Bocea M Elena  DĂRĂŞTI-VLAŞCA  GR  Bocea V Gabriel Ginel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 DĂRĂȘTI VLAȘCA  DĂRĂŞTI-VLAŞCA
5  Bolintiru Georgeta  PODIŞOR  GR  Bolintiru Ştefan-Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCȘANI  BUCŞANI
6  Băilă Ana Mihaela  RĂSUCENI  GR  Băilă L Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN STĂNCESCU' RĂSUCENI  RĂSUCENI
7  Băjan Cornel  SATU NOU  GR  Băjan C Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN STĂNCESCU' RĂSUCENI  RĂSUCENI
8  Costea M Florina Paula  DĂRĂŞTI-VLAŞCA  GR  Răducanu V Caiac Mario  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 DĂRĂȘTI VLAȘCA  DĂRĂŞTI-VLAŞCA
9  Dumitrescu Angela Cristiana  OBEDENI  GR  Ionescu Octavian-Andrei-Florentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUCȘANI  BUCŞANI
10  Dumitru Marian  RĂSUCENI  GR  Dumitru M Paula  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN STĂNCESCU' RĂSUCENI  RĂSUCENI
11  Gogoasă Eugen  CUCURUZU  GR  Gogoașă E Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
12  Găscă Silviu  CUCURUZU  GR  Găscă S Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
13  Lungu Ionel  CUCURUZU  GR  Lungu I Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CUCURUZU  CUCURUZU
14  Lupu G Cătălina Gabriela  DĂRĂŞTI-VLAŞCA  GR  Constantin F Denisa Loredana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 DĂRĂȘTI VLAȘCA  DĂRĂŞTI-VLAŞCA
15  Lupu G Mădălina  TOPORU  GR  Druiu M Amalia Marina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE ADAMEŞTEANU' TOPORU  TOPORU
16  Marciu G Elena Daniela  GHIZDARU  GR  Marciu Vicențiu Teodor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTUL GHEORGHE' GIURGIU  GIURGIU
17  Marin A Elena-Elisabeta  HULUBEŞTI  GR  Paraschiv A Sorin-Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 HULUBEȘTI  HULUBEŞTI
18  Marin I Gabriela  CRUCEA DE PIATRĂ  GR  Toma M Maria-Ruxandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂLUGĂRENI  CĂLUGĂRENI
19  Mihai F Violeta  GIURGIU  GR  Mihai S Marius Ștefănuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIRCEA CEL BĂTRÂN' GIURGIU  GIURGIU
20  Mihăilescu Georgeta  OGREZENI  GR  Mihăilescu I Andreea Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AUREL SOLACOLU' OGREZENI  OGREZENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum