SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din HARGHITA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aczél-Máté A Sándor  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Aczél-Máté S Edina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
2  Antal Á Domokos  NĂDEJDEA  HR  Antal D Zita  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARANY JÁNOS' MIHĂILENI  MIHĂILENI
3  Balázs F Ferencz  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Balázs F Norbert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
4  Benedek L Zsuzsa  PLĂIEŞII DE JOS  HR  Todoran Ș Szabolcs  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.LUKÁCS MIHÁLY' PLĂIEŞII DE JOS  PLĂIEŞII DE JOS
5  Berszán G Szilveszter  TUŞNADU NOU  HR  Berszán S Szilveszter  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
6  Biró F Mária-Edit  TOMEŞTI  HR  Biró I Ignác  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BÁLINT VILMOS' TOMEŞTI  TOMEŞTI
7  Biró M Judit  CÂRŢA  HR  Biró E Benedek-Bence  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'MÁRTONFFY GYÖRGY' CÂRŢA  CÂRŢA
8  Csatlós J Csongor  TUŞNADU NOU  HR  Csatlós C Csongor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
9  Czári J Zoltán  TUŞNADU NOU  HR  Czári Z Zoltán  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
10  Demeter K Rozália  CRIŞENI  HR  Vass B Szilárd  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
11  Demeter L Lajos  ELISENI  HR  Demeter L Kristof-Andras  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
12  Dobai G Izabella  DOBENI  HR  Dobai I Brigitta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUGENI  MUGENI
13  Egyed M Melinda  BODOGAIA  HR  Egyed L László  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
14  Ferencz J Veronika  TUŞNADU NOU  HR  Ferencz N Lujza  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
15  Gegő A Erzsébet-Katalin  INEU  HR  Gegő T József-Tibor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'MÁRTONFFY GYÖRGY' CÂRŢA  CÂRŢA
16  Ieșan Z Enikö-Elisabeta  VALEA RECE  HR  Ponciș V Delia-Alessia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY' LUNCA DE JOS  LUNCA DE JOS
17  Isztujka Teréz  CRIŞENI  HR  Isztujka T Demeter-Csaba  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
18  Karácson K Laura  TUŞNAD  HR  Karácson Z Viktor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IMETS FÜLÖP JÁKÓ' TUȘNAD  TUŞNAD
19  Laczko V Iulia  GĂLĂUŢAŞ  HR  Cif A Adriana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU GAFTON' GĂLĂUŢAŞ  GĂLĂUŢAŞ
20  Magyari G Géza  LUPENI  HR  Magyari G Kamilla  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TAMÁSI ÁRON' LUPENI  LUPENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum