SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din IAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei I Elena  ŢUŢORA  IS  Ababei E Irem-Lorena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ŢUŢORA  ŢUŢORA
2  Abalașei O Roxana-Elena  BOURENI  IS  Abalașei R Mihai-Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOȚCA  MOŢCA
3  Agape C Simona-Lenuța  ZMEU  IS  Rusu A Andra-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ZMEU  ZMEU
4  Agrigoroae G Maricel Octavian  POIENILE  IS  Agrigoroae M Maxmilian-Pavel  ȘCOALA PROFESIONALĂ, DAGÂŢA  DAGÂŢA
5  Ailincăi N Petromel  BOCNIŢA  IS  Ailincăi P Petru-Haralambie  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VENIAMIN COSTACHI', SINEŞTI  SINEŞTI
6  Airimioaei C Elena  FÂNTÂNELE  IS  Airimioaei M Casiana Parascheva  ŞCOALA PROFESIONALĂ, FÂNTÂNELE  FÂNTÂNELE
7  Alexa C Constantin-Gabriel  BĂDENI  IS  Alexa C Larisa Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SCOBINŢI  SCOBINŢI
8  Alexa Gheorghe  COARNELE CAPREI  IS  Alexa Dragos Stefn  ȘCOALA PROFESIONALĂ, COARNELE CAPREI  COARNELE CAPREI
9  Alupei Anca-Iuliana  CORNEŞTI  IS  Alupei V Adrian-Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DIMITRIE ANGHEL', CORNEŞTI  CORNEŞTI
10  Amariei C Maria-Loredana  TĂTĂRUŞI  IS  Neculau I Ioan-Valentin  ȘCOALA PROFESIONALĂ, TĂTĂRUȘI  TĂTĂRUŞI
11  Amihăesei V Cecilia-Petronela  AVÂNTU  IS  Marcu E Eric-Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOANID ROMANESCU', ROMÂNEŞTI  ROMÂNEŞTI
12  Ancuta D Mihaela Otilia  PODU ILOAIEI  IS  Ancuta G Nicolas Octavio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AL. I. CUZA', PODU ILOAIEI  PODU ILOAIEI
13  Andrei F Cristina  IUGANI  IS  Andrei L Luca-Adonis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE ALECSANDRI', MIRCEŞTI  MIRCEŞTI
14  Andrei Georgeta  SLOBOZIA  IS  Niță M Matei-Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, POIENI  POIENI
15  Andriescu Bogdan Vasile  LEŢCANI  IS  Andriescu Bogdan Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ 'CONSTANTIN PĂUNESCU', IAŞI  IAŞI
16  Andrieș I Claudia  HORLEŞTI  IS  Andrieș C Daria-Paula  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, HORLEŞTI  HORLEŞTI
17  Andronache C Mihaela  MOŞNA  IS  Cazan C Antonio Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MOŞNA  MOŞNA
18  Andronic M Sebastian Iulian  RĂDENI  IS  Andronic Iuliana Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, RĂDENI  RĂDENI
19  Andrușcă A Costel  MĂDÂRJAC  IS  Andrușcă C Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MĂDÂRJAC  MĂDÂRJAC
20  Anghel D Irina  SCÂNTEIA  IS  Anghel G Octavian Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AXINTE URICARIUL', SCÂNTEIA  SCÂNTEIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum