SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din MEHEDINȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Boc V Ramona-Cecilia  DROBETA-TURNU SEVERIN  MH  Boc - Radu-Victor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
2  Bureta C Aurora-Eugenia  CERNEŢI  MH  Bureta C Stefan-Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE SERGESCU' DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
3  Bureta S Mirela  CERNEŢI  MH  Bureta D Flavius-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE SERGESCU' DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
4  Buțoi Petre  OPRĂNEŞTI  MH  Buțoi P Aurelian Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HUSNICIOARA  HUSNICIOARA
5  Ciolacu Maria Alina  OPRĂNEŞTI  MH  Ciolacu Cristina Oana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HUSNICIOARA  HUSNICIOARA
6  Coanda D Liviu Eduard  POIANA  MH  Coanda L Andreea  COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC 'ȘTEFAN ODOBLEJA'  DROBETA-TURNU SEVERIN
7  Constantin Maria  EŞELNIŢA  MH  Pichler Gartner E Robert Toni  ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA  EŞELNIŢA
8  Craioveanu G Elisabeta-Marinela  PÂRVULEŞTI  MH  Craioveanu S Alexandra-Meria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORCOVA  CORCOVA
9  Cântar D Daniela Georgeta  ERGHEVIŢA  MH  Cântar D Nicole-Anemona  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'THEODOR COSTESCU' DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
10  Dunărințiu Marius  PERI  MH  Dunărințiu Alexandru Ionuț Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HUSNICIOARA  HUSNICIOARA
11  Duroi M Marius  DUDAŞU  MH  Duroi M Narcis Mario  ŞCOALA PRIMARĂ DUDAŞU  DUDAŞU
12  Giurconiu A Bianca Daniela  CERNEŢI  MH  Giurconiu C Andreea Elvyra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CERNEŢI  CERNEŢI
13  Ilie N Elena  CUJMIRU MIC  MH  Tănăsoiu I Marian Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AURORA  AURORA
14  Mariuțu Alexandru  HUSNICIOARA  MH  Mariuțu Alexandra Gabriela Ailin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HUSNICIOARA  HUSNICIOARA
15  Mihai L Petrisor  DUDAŞU  MH  Mihai P Norica Stefania  ŞCOALA PRIMARĂ DUDAŞU  DUDAŞU
16  Mihai N Ileana  ALMĂJEL  MH  Mihai L Alin-Vălu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'PREDA BUZESCU' VLĂDAIA  VLĂDAIA
17  Mihalcea E Constantin  PÂRVULEŞTI  MH  Mihalcea C Iasmina-Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORCOVA  CORCOVA
18  Pistol I Marian-Claudiu  DROBETA-TURNU SEVERIN  MH  Pistol M Lorena-Patricia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
19  Popescu A Claudia-Ancuta  GUTU  MH  Popescu - David-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRE SERGESCU' DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
20  Sain Carmen  EŞELNIŢA  MH  Sain N Alesia Rodica  ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA  EŞELNIŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum