SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Babașa C Maria  SIGHETU MARMAŢIEI  MM  Varodi O Octavian Adrian  SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SIGHETU MARMATIEI  SIGHETU MARMAŢIEI
2  Balog Iuliana  COLTĂU  MM  Gaspar A Daria Renata  SCOALA GIMNAZIALA 'PETOFI SANDOR' COLTAU  COLTĂU
3  Batin G Dochita  BERBEŞTI  MM  Batin I Lucas Ionut  SCOALA GIMNAZIALA BERBESTI  BERBEŞTI
4  Bilici M Ana  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bilici A Ana  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
5  Bizău G Maria  BOGDAN VODĂ  MM  Sin G Delia Beatrice  SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA  BOGDAN VODĂ
6  Brindash I Olena  ŞIEU  MM  Brindash I Dorina  SCOALA GIMNAZIALA SIEU  ŞIEU
7  Brumar N Paula  ROZAVLEA  MM  Brumar R Luca-Viorel  LICEUL TEHNOLOGIC 'OCTAVIAN GOGA' ROZAVLEA  ROZAVLEA
8  Brumar V Maria  BOTIZA  MM  Brumar I Maria Denisa  SCOALA GIMNAZIALA BOTIZA  BOTIZA
9  Brândău I Ioana  IEUD  MM  Brândău G Andreea-Ioana  SCOALA PRIMARA TUIDIC  IEUD
10  Bucsuta P Ileana  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bucsuta D Dumitru  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
11  Bucur G Irina  ŞIEU  MM  Bucur G Daniel  SCOALA GIMNAZIALA SIEU  ŞIEU
12  Budai V Anișoara-Ileana  IEUD  MM  Budai G Alesio-Georgian  SCOALA GIMNAZIALA IEUD  IEUD
13  Canalos S Angela  COLTĂU  MM  Canalos F Lorena-Sarah  SCOALA GIMNAZIALA 'PETOFI SANDOR' COLTAU  COLTĂU
14  Cauni S Parasca  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Cauni P Pavel  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
15  Chifa S Ana  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Chifa S Florin Razvan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
16  Chindriș I Maria  IEUD  MM  Chindriș D Andreea-Anamaria  SCOALA GIMNAZIALA IEUD  IEUD
17  Ciuciulete M Marin  SUCIU DE SUS  MM  Ciuciulete M Marin-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'FLOREA MURESANU' SUCIU DE SUS  SUCIU DE SUS
18  Ciucur Maria-Mirabela  COLTĂU  MM  Rezmuves F Bogdan-Fabian  SCOALA GIMNAZIALA 'PETOFI SANDOR' COLTAU  COLTĂU
19  Ciurdaş Călin Dinu  FĂRCAŞA  MM  Ciurdaş C Mara Călina  SCOALA GIMNAZIALA 'LUCIAN BLAGA' FARCASA  FĂRCAŞA
20  Codrea V Viorica  GIULEŞTI  MM  Codrea P Andreea-Daria  SCOALA GIMNAZIALA 'DR. ILIE LAZAR' GIULESTI  GIULEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum