SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din NEAMȚ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aaniței D Maria-Cristina  POLOBOC  NT  Balan C Denisa-Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
2  Afloarei C Elena  MĂNOAIA  NT  Afloarei M Leonardo-Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA  COSTIŞA
3  Ancuța V Constantin  PĂSTRĂVENI  NT  Ancuța C Constantin-David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI  PĂSTRĂVENI
4  Antoce N Daniela-Maria  POLOBOC  NT  Antoce G Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
5  Arhirie C Elena  ŢOLICI  NT  Arhirie V Simina-Romfilia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI  TÂRPEŞTI
6  Asimionesei I Antoneta  CRĂCĂOANI  NT  Muraru I Flavia-Petra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE SĂVINESCU', COMUNA CRĂCĂOANI  CRĂCĂOANI
7  Baciu N Ionel  DĂMUC  NT  Baciu I Ionuț-Nicolae  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC  DĂMUC
8  Brocea Sînziana-Dumitriţa  AGAPIA  NT  -  LICEUL TEOLOGIC ORTODOX 'CUVIOASA PARASCHEVA', COMUNA AGAPIA  AGAPIA
9  Bursuc Maria Daniela  STRAJA  NT  Bursuc M Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN  VADURI
10  Bălțătescu G Gheorghiță  VÂNĂTORI-NEAMŢ  NT  Bălțătescu G Emanuel-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ  VÂNĂTORI-NEAMŢ
11  Cojocariu P Petronela  TÂRGU NEAMŢ  NT  Suditu M Alessia-Ecaterina  LICEUL 'VASILE CONTA', ORAȘ TÂRGU NEAMȚ  TÂRGU NEAMŢ
12  Cojocaru I Ioan-Ciprian  BĂLUŞEŞTI  NT  Cojocaru I Alexia-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI  BĂLUŞEŞTI
13  Conțu C Nicoleta-Daniela  REDIU  NT  Ștefănescu G Ionuț-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
14  Crețu G Oana-Georgeta  GRUMĂZEŞTI  NT  Crețu G Erica-Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
15  Cristea I Ionel  BĂHNIŞOARA  NT  Cristea I Ștefania-Renata  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA  BAHNA
16  Crăciun N Ana Maria  TAZLĂU  NT  Crăciun C Denis Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'I. I. MIRONESCU', COMUNA TAZLĂU  TAZLĂU
17  Curteanu Ș Costel-Daniel  PĂSTRĂVENI  NT  Curteanu C Daniela-Iasmina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI  PĂSTRĂVENI
18  Cătălin I Alina  GHERĂEŞTI  NT  Trifan C Laura  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI  GHERĂEŞTI
19  Enășoaie M Florin  GHERĂEŞTI  NT  Enășoaie F Iuliana Emanuela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI  GHERĂEŞTI
20  Ghemeș V Cristina Petronela  GHINDĂOANI  NT  Ghemeș C Marian Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE CONTA', COMUNA GHINDĂOANI  GHINDĂOANI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum