SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din OLT
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim P Dănuț  GÂRCOV  OT  Achim Jessica-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRCOV  GÂRCOV
2  Andrei I Steluța-Dana  IPOTEŞTI  OT  Andrei G Maria-Violeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
3  Andrei N Florin Leonard  IPOTEŞTI  OT  Andrei F Angelo Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
4  Anghel C Dumitru  GRECI  OT  Anghel D George Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCHITU  SCHITU
5  Aprodu F Felicia Florentina  TIA MARE  OT  Raducanu F Delia Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'LEONIDA MARINEANU' TIA MARE  TIA MARE
6  Aspra P Costel Alin  CILIENI  OT  Aspra C Andrei-Costel  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION POPESCU-CILIENI' CILIENI  CILIENI
7  Atanasie D Nicu  URZICA  OT  Atanasie N Florin-Marian-Rafael  ȘCOALA GIMNAZIALĂ URZICA  URZICA
8  Babec N Gheorghe  IANCU JIANU  OT  Babec G Ionuț Alexandru  LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU  IANCU JIANU
9  Baboi G Ionel  ŞERBĂNEŞTI  OT  Baboi I Andreea Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU POPOVICI' ȘERBĂNEȘTI  ŞERBĂNEŞTI
10  Baciu N Felicia Gerorgiana  GIUVĂRĂŞTI  OT  Baciu P Daria Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIUVĂRĂȘTI  GIUVĂRĂŞTI
11  Baciu N Maria Narcisa  URSA  OT  Baciu G Alexandru Florentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRCOV  GÂRCOV
12  Badea C Nicolae-Ion  OSICA DE JOS  OT  Badea N Marinel-Ionuţ  ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOS  OSICA DE JOS
13  Badea I Costel  IPOTEŞTI  OT  Badea C Ștefania-Romina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
14  Badea M Laurențiu  RUSĂNEŞTI  OT  Badea L Ionuț George Emilian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RUSĂNEȘTI  RUSĂNEŞTI
15  Badea M Mirel  IPOTEŞTI  OT  Badea M Cristina Alina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI  IPOTEŞTI
16  Balegă P Viorica Cornelia  CĂLUI  OT  Balega I Francesca Ileana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLUI  CĂLUI
17  Barbu C Maria Valentina  SPINENI  OT  Moțescu L Andreea Georgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALUNIȘU  ALUNIŞU
18  Barbu D Florin  CILIENI  OT  Barbu F Cristian Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION POPESCU-CILIENI' CILIENI  CILIENI
19  Barbu M Nicolae  CILIENI  OT  Barbu N Andrei Mario  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION POPESCU-CILIENI' CILIENI  CILIENI
20  Başcă D Doru  ORAŞ DRĂGĂNEŞTI-OLT  OT  Başcă D Dragoş Florin  LICEUL TEORETIC 'TUDOR VLADIMIRESCU' DRĂGĂNEȘTI-OLT  DRĂGĂNEŞTI-OLT
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum