SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din SIBIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bera V Vasile-Mihai  PRESACA  SB  Bera N Andrei-Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PĂUCA  PĂUCA
2  Bidi E Gabriela Elena  BRATEIU  SB  Bidi S Gabriel Elisei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
3  Blăjan I Alina  ORAŞ DUMBRĂVENI  SB  Blăjan - Alina Ana  LICEUL 'TIMOTEI CIPARIU' DUMBRĂVENI  DUMBRĂVENI
4  Boian M Merry Andreea  BRATEIU  SB  Boian L Natalia Amalia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
5  Buduleci C Lucica-Antonica  MARPOD  SB  Buduleci L Elena-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MARPOD  MARPOD
6  Burcea I Liliana  BRATEIU  SB  Iouraş N Nicolae Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
7  Butean S Florina Crina  LASLEA  SB  Butean I Flavius-Mădălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ LASLEA  LASLEA
8  Caroli N Iova  BRATEIU  SB  Caroli N Nicolae  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
9  Cercea G Carmen  BRATEIU  SB  Cercea C Antonia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
10  Cercea Ioana-Beatrisa  LASLEA  SB  Ciorogar A Beatrisa-Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ LASLEA  LASLEA
11  Cercea M Claudia Ionela  BRATEIU  SB  Rachină D Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
12  Cerchezan D Adina  VALCHID  SB  Cerchezan I Ioana Adriana  LICEUL 'TIMOTEI CIPARIU' DUMBRĂVENI  DUMBRĂVENI
13  Ciungu Nicolae  ARPAŞU DE SUS  SB  Cingu N Mădălin Ioan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'VIOREL CUCU PALTIN' ARPAȘU DE JOS  ARPAŞU DE JOS
14  Costea G Elena  BRATEIU  SB  Colese V Victor Viorel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
15  Costea S Octavia Daniela  BRATEIU  SB  Costea S Iasmina Vanesa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
16  Cozma I Nicolae  BROŞTENI  SB  Cozma V Răzvan-Nicolae  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PĂUCA  PĂUCA
17  Căldărar I Maria  BRATEIU  SB  Căldărar I Leonardo  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
18  Căldărar N Ioviţa  BRATEIU  SB  Căldărar P Petru Nicolae  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
19  Căldărar T Traian  BRATEIU  SB  Căldărar T Traian Nicuşor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
20  Dan L Irina  BRATEIU  SB  Horvat C Delia Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRATEIU  BRATEIU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum