SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din SUCEAVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albu C Estera  HORODNIC DE SUS  SV  Albu D Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
2  Albu S Paraschiva  RUNCU  SV  Albu D Ancuta-Firuta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRTEȘTII DE SUS  PÂRTEŞTII DE SUS
3  Andronic G Veronica  CACICA  SV  Andronic V Gabriela-Georgeta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRTEȘTII DE SUS  PÂRTEŞTII DE SUS
4  Andronic G Viorel  HUMORENI  SV  Andronic V Catalin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VORNICU SIMION TĂUTU' COMĂNEȘTI  COMĂNEŞTI
5  Beghean M Marcela  HORODNIC DE SUS  SV  Beghean C Cristinel Miguel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
6  Bucșa G Ancuța-Florița  POIENI-SOLCA  SV  Bucșa N Adina-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI SOLCA  POIENI-SOLCA
7  Burduja G Daniel  PĂTRĂUŢI  SV  Burduja D Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN MORARIU' PĂTRĂUȚI  PĂTRĂUŢI
8  Busuioc M Radu  GURA HUMORULUI  SV  Busuioc R Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA HUMORULUI  GURA HUMORULUI
9  Catargiu I Ionut  STULPICANI  SV  Catargiu I Alexandru Lucian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANI  STULPICANI
10  Catargiu I Marian  STULPICANI  SV  Apostu M Selena Rebecca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANI  STULPICANI
11  Cazacu I Antonela-Camelia  PANACI  SV  Negrea F Rareș  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PANACI  PANACI
12  Cioată D Silvia  HORODNIC DE SUS  SV  Cioată V Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
13  Ciofu V Mihaela  CAPU CÂMPULUI  SV  Ciofu P Maria-Crina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION BARBIR' CAPU CÂMPULUI  CAPU CÂMPULUI
14  Ciungu I Mihaela  HORODNIC DE SUS  SV  Ciungu M Vasile Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
15  Constantin M Daniel  BAIA  SV  Constantin D Sara Valentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE STOLERU' BAIA  BAIA
16  Costăchioaia A Mariana  DUMBRĂVIŢA  SV  Costăchioaia C Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VADU MOLDOVEI  VADU MOLDOVEI
17  Cîrdei C Georgeta-Elena  BILCA  SV  Cîrdei G Gabriel Mihăiță  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION NISTOR' VICOVU DE SUS  VICOVU DE SUS
18  Divisevici I Florin  DĂNILA  SV  Divisevici F Roberto Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRIȚEI  MĂRIŢEI
19  Dobincă I Dumitru  GRĂMEŞTI  SV  Dobincă D Bianca Dumitrița  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PAHOMIE C. VASILIU' GRĂMEȘTI  GRĂMEŞTI
20  Dobroghiu G Mihai  SUCEAVA  SV  Dobroghiu M Iulian-Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 SUCEAVA  SUCEAVA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum