SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din TELEORMAN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexe N Ilie  ZIMNICEA  TR  Alexe I Florin Ilie  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ZIMNICEA  ZIMNICEA
2  Arapu P Georgel  NĂSTURELU  TR  Arapu G Andrei-Razvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NĂSTURELU  NĂSTURELU
3  Barbu G Daniel  ŢIGĂNEŞTI  TR  Barbu D Sebastian David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'I.GH. DUCA' ȚIGĂNEȘTI  ŢIGĂNEŞTI
4  Barbu M Ionel  PLOPII-SLĂVITEŞTI  TR  Barbu I Robert Mihai Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOPII SLĂVITEȘTI  PLOPII-SLĂVITEŞTI
5  Bazavan I Gina  CONŢEŞTI  TR  Filip N Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONȚEȘTI  CONŢEŞTI
6  Budică C Lilian  ORBEASCA DE SUS  TR  Budică L Elena Liliana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ORBEASCA  ORBEASCA DE SUS
7  Bujor A Mirela Venera  SMÂRDIOASA  TR  Bujor C Flori Beatrice  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SMÂRDIOASA  SMÂRDIOASA
8  Burtan V Ștefania-Ancuța  RĂSMIREŞTI  TR  Burtan A Georgiana-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂSMIREȘTI  RĂSMIREŞTI
9  Buzatu V Cătălin  ISLAZ  TR  Buzatu C Alex Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ISLAZ  ISLAZ
10  Băsaru C Cristina  ZIMNICEA  TR  Băsaru C Estefania-Costina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ZIMNICEA  ZIMNICEA
11  Chivu V Marinela  ALBEŞTI  TR  Chivu C Denis Mihai  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEDEA  VEDEA
12  Cioplitoare P Alina-Lenuța  ZIMNICEA  TR  Cioplitoare T Alida-Rachela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ZIMNICEA  ZIMNICEA
13  Cobzaru V Stele  FRUMOASA  TR  Cobzaru S Fernando Cristiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRUMOASA  FRUMOASA
14  Cojocaru F Cătălina Eugenia  CONŢEŞTI  TR  Cojocaru V Alina Ioana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONȚEȘTI  CONŢEŞTI
15  Coman M Marius Florin  CRÂNGENI  TR  Coman M Andreas Ştefan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRÂNGENI  CRÂNGENI
16  Costache F Florentina Maria  BECIU  TR  Costache F Daniela Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BECIU  BECIU
17  Cîrciumaru F Elena  CONŢEŞTI  TR  Sandu C Maria Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONȚEȘTI  CONŢEŞTI
18  Căpățână V Mihăiță Nicușor  ALBEŞTI  TR  Căpățînă M Constantin Mădălin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEDEA  VEDEA
19  Danciu V Anamaria Magdalena  ISLAZ  TR  Cotmena N David Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ISLAZ  ISLAZ
20  Dinu P Adriana  BECIU  TR  Dinu M Georgiana Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BECIU  BECIU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum