SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din VÂLCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Al Ioanei C Valentina  ALUNU  VL  Al Ioanei E Flavio Valentin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ALUNU  ALUNU
2  Borcan A Maria-Adelina  ROMÂNEŞTI  VL  Prundaru C Antoniu-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
3  Calotă G Adrian  HOTĂROAIA  VL  Calotă A Alexandra-Maria  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
4  Chirițăscu V Grigore  CUENI  VL  Chirțăscu G Vasile-Lucian  SCOALA GIMNAZIALA ION C CONSTANTINESCU, SAT CUENI, COM. ROESTI  CUENI
5  Ciobanu I Ion Cosmin  VAIDEENI  VL  Ciobanu I Marian Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
6  Diaconu C Cristina-Claudia  BĂLCEŞTI  VL  Iordache N Iulian-Cosmin  LICEUL TEHNOLOGIC PETRACHE POENARU, ORAS BALCESTI  BĂLCEŞTI
7  Dumitra A Gheorghe  PLESEŞTI  VL  Dumitra G Alexandru-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
8  Filip S Daniela-Florentina  MITROFANI  VL  Filip D Cristian-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA, COM. MITROFANI  MITROFANI
9  Garea N Maria-Florica  MITROFANI  VL  Garea V Dumitru-Claudiu  SCOALA GIMNAZIALA, COM. MITROFANI  MITROFANI
10  Geană S Liliana  DEALU MALULUI  VL  Geană V Elena Diana  SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU, MUN. DRAGASANI DRAGASANI  DRĂGĂŞANI
11  Gheoroaie I Marinela  CUENI  VL  Gheoroaie C Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA ION C CONSTANTINESCU, SAT CUENI, COM. ROESTI  CUENI
12  Ghiță F Gheorghița  FĂUREŞTI  VL  Ghiță Sara-Bianca-Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA, SAT BUNGETANI, COM. FAURESTI  BUNGEŢANI
13  Giurea G Dumitru  ROŞIILE  VL  Giurea D Daniel-Florin  SCOALA GIMNAZIALA, COM. ROSIILE  ROŞIILE
14  Ilin G Simona Nicoleta  FĂUREŞTI  VL  Ilin N Ionuț-Valentin  SCOALA GIMNAZIALA, SAT BUNGETANI, COM. FAURESTI  BUNGEŢANI
15  Joița A Nicoleta  VAIDEENI  VL  Joița C Dragoș Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
16  Joița V Ionuț Viorel  VAIDEENI  VL  Joița I Luis Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
17  Lăcraru I Ion Alexandru  VAIDEENI  VL  Lăcraru I Alberto Mihail  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
18  Mercin C Ana Claudia  VAIDEENI  VL  Mercin V Sebastian Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA LUCA SOLOMON, COM. VAIDEENI  VAIDEENI
19  Mirică I Petronela-Loredana  RÂPA CĂRĂMIZII  VL  Mirică P Leonard-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA ION C CONSTANTINESCU, SAT CUENI, COM. ROESTI  CUENI
20  Palada M Emil  STUPĂREI  VL  Palada E Gabriel-Ștefan  SCOALA GIMNAZIALA COLONIE, MUN. RM. VALCEA  RÂMNICU VÂLCEA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum