SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din VRANCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adochiții I Violeta  ANGHELEŞTI  VN  Adochiții C Iulian-Valentin  SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI  RUGINEŞTI
2  Alexe S Lăcrămioara  POIANA  VN  Alexe C Romică Valentin  SCOALA GIMNAZIALA 'NECULAI JECHIANU' VRANCIOAIA  VRÂNCIOAIA
3  Andronache V Andreea-Maria  FOCŞANI  VN  -  LICEUL TEHNOLOGIC 'G.G. LONGINESCU' FOCSANI  FOCŞANI
4  Aprofirei C Aida Denisa  SIHLEA  VN  Grosu C Denis Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA' SIHLEA  SIHLEA
5  Baciu A Elena  PLOSCUŢENI  VN  Lazăr I Elena Iosefina  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
6  Bambu C Georgiana Lavinia  FETEŞTI  VN  Bambu G Marco Luigi  SCOALA GIMNAZIALA CAMPURI  CÂMPURI
7  Banu G Nuța  VINTILEASCA  VN  Banu Trestianu M Daniela  SCOALA GIMNAZIALA 'REGINA MARIA' VINTILEASCA  VINTILEASCA
8  Barbu M Cristina  UNIREA  VN  Isac D Matteo Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BILIESTI  BILIEŞTI
9  Bocăneț V Nicoleta  VÂRTEŞCOIU  VN  Bocăneț B Bianca Maria  SCOALA GIMNAZIALA VARTESCOIU  VÂRTEŞCOIU
10  Bornaz Ș Georgiana Alexandra  MIRCEŞTII NOI  VN  Peneș A Iuliana Andreea  SCOALA GIMNAZIALA VANATORI  VÂNĂTORI
11  Boroș P Ramona  CORNETU  VN  Boroș E Abel-Ionatan  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
12  Bratosin S Ionel  POPEŞTI  VN  Bratosin I Ștefan Valentin  SCOALA GIMNAZIALA 'PROFESOR DOCTOR GENERAL GHEORGHE V. ZAHARIA' POPESTI  POPEŞTI
13  Brânză M Georgiana  FITIONEŞTI  VN  Brânză C David-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA FITIONESTI  FITIONEŞTI
14  Brăhășescu V Susana  PLOSCUŢENI  VN  Brăhășescu C Alejandra Lucia  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
15  Bucur T Gabriela  ROŞIOARA  VN  Bucur D Valentin  LICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI  ODOBEŞTI
16  Burada M Estera  SLOBOZIA BRADULUI  VN  Baicu I Sara-Andra  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
17  Burada P Hagi  CORNETU  VN  Burada H Ruben-Beniamin  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA BRADULUI  SLOBOZIA BRADULUI
18  Busuioc M Adrian  PLOSCUŢENI  VN  Busuioc A Nicu Andrei  SCOALA GIMNAZIALA PLOSCUTENI  PLOSCUŢENI
19  Bândar F Georgiana  MUNCELU  VN  Bândar D Mihai-Răzvan  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 STRAOANE  STRĂOANE
20  Bădin I Ioana-Corina  STRĂOANE  VN  Bădin V Robert-Florin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 STRAOANE  STRĂOANE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum